GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

EMULE

11.07.2006
21:20
[1]

flepi [ Legionista ]

EMULE

kto wie jak zwiekszyc predkosc ssciaania w emule prosze o pomoco z gory dzieki!!!

11.07.2006
21:33
smile
[2]

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]

ladny lol

11.07.2006
21:34
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Może się pomodlić ?

11.07.2006
21:35
smile
[4]

darek_dragon [ 42 ]

Polecam użyć sklepu. Filmy DVD z półki sklepowej ściągają się z prędkością nawet 9 GB na sekundę jak masz wprawną rękę!

11.07.2006
21:36
[5]

szarzasty [ rammsteinick ]

zobacz czy nie ustawiłeś sobie zbyt małych limitów sciągania

03.08.2006
23:49
[6]

barejn [ El Magnifico ]

jakie sa najlepsze serwy do sciagania muzyki? kiedys razorbacki rzadziły, a teraz podłaczam sie do donkeyserver 2 ale jakos mała dostepnosc jest. zna ktos lepsze jakies?

03.08.2006
23:58
smile
[7]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Dobry klient to podstawa :>




barejn ----> serwer nie ma znaczenia, nie rozumiem o co ci chodzi z "dostepnoscia"

04.08.2006
00:08
[8]

barejn [ El Magnifico ]

no jak masz jakis tam plik to obok podana jest dostepnosc - > avaliability. im wieksza tym wiecej zrodeł znajdzie. ja nie mam takiego czegos jak Ty. lamer ze mnie:P czyli co mam robic zeby zrodła znajdywało?

04.08.2006
00:12
[9]

Narmo [ Naczelny Maruda ]

U mnie zawsze ta liczba jest mała, a potem jak się podepnę pod serwer to przez Kad znajduje mi całą masę źródeł. A że mam High ID to nie mam większego problemu z podłączeniem do innych :P

04.08.2006
00:23
[10]

barejn [ El Magnifico ]

a o co chodzi w podłaczaniu sie przez kad? jestem lamer jednak:P

04.08.2006
00:26
[11]

Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]

przesiąść się na torrenty?

04.08.2006
00:27
smile
[12]

Robi27 [ Mes que un club ]

zmien na Torrenta-filmy i na DC-muza, bedzie moze latwiej

04.08.2006
00:27
[13]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]



Ja tam nie mam takich problemow, dostepnosc plikow jest u mnie duza. Masz HighID?

04.08.2006
00:30
[14]

barejn [ El Magnifico ]

jeszcze zeby mi ktos powiedział co to High ID jest:P high identification zapewne ale co dalej

04.08.2006
00:33
[15]

Narmo [ Naczelny Maruda ]


Poczytaj. Sporo się dowiesz może.

04.08.2006
00:34
[16]

claudespeed18 [ zią ]

ja to wyrzucilem, shit taki, mis jest lepszy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.