flepi [ Legionista ]
EMULE
kto wie jak zwiekszyc predkosc ssciaania w emule prosze o pomoco z gory dzieki!!!

Marcinkiewiczius [ Formula 1 Fan ]
ladny lol
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Może się pomodlić ?

darek_dragon [ 42 ]
Polecam użyć sklepu. Filmy DVD z półki sklepowej ściągają się z prędkością nawet 9 GB na sekundę jak masz wprawną rękę!
szarzasty [ rammsteinick ]
zobacz czy nie ustawiłeś sobie zbyt małych limitów sciągania
barejn [ El Magnifico ]
jakie sa najlepsze serwy do sciagania muzyki? kiedys razorbacki rzadziły, a teraz podłaczam sie do donkeyserver 2 ale jakos mała dostepnosc jest. zna ktos lepsze jakies?

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Dobry klient to podstawa :>
barejn ----> serwer nie ma znaczenia, nie rozumiem o co ci chodzi z "dostepnoscia"
barejn [ El Magnifico ]
no jak masz jakis tam plik to obok podana jest dostepnosc - > avaliability. im wieksza tym wiecej zrodeł znajdzie. ja nie mam takiego czegos jak Ty. lamer ze mnie:P czyli co mam robic zeby zrodła znajdywało?
Narmo [ Naczelny Maruda ]
U mnie zawsze ta liczba jest mała, a potem jak się podepnę pod serwer to przez Kad znajduje mi całą masę źródeł. A że mam High ID to nie mam większego problemu z podłączeniem do innych :P
barejn [ El Magnifico ]
a o co chodzi w podłaczaniu sie przez kad? jestem lamer jednak:P
Czesiek_Alcatraz [ Generaďż˝ ]
przesiąść się na torrenty?

Robi27 [ Mes que un club ]
zmien na Torrenta-filmy i na DC-muza, bedzie moze latwiej
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Ja tam nie mam takich problemow, dostepnosc plikow jest u mnie duza. Masz HighID?
barejn [ El Magnifico ]
jeszcze zeby mi ktos powiedział co to High ID jest:P high identification zapewne ale co dalej
Narmo [ Naczelny Maruda ]
Poczytaj. Sporo się dowiesz może.
claudespeed18 [ zią ]
ja to wyrzucilem, shit taki, mis jest lepszy