
stanson [ Szeryf ]
heheheh :)) reportaż na TVN24 :)))
Wlasnie na TVN24 dziennikarz z Chicago opowiadal, ze aresztowali Gołote, podczas tego kilkudziesiecio-sekundowego reportazu, coby telewidzowie sie nie nudzili i nie gapili na jakąś plaszę, pokazano całą walkę naszego Endrju z Brewsterem :)) Humorek dzis mają w TVN-ie :)

gofer [ ]
po tym jak pokazali ją w Teleekspresie nic mnie nie zdziwi ;)))