adamis [ Optymista ]
Eggheads - komiks
Cos dla milosnikow komiksow, niektore naprawde fajne ;)

Okruch [ Liverpool FC ]
Dobre!

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
Faktycznie zdarzają się fajne. I jest bardzo ładnie narysowany ten komiks.
Ale wole inne polskie. Łatwiej zrozumieć i są bardziej życiowe :D
Np.

Sznapi [ Parufka ]
O LOL! Hahahahahahaha!!! Genialne!

Sznapi [ Parufka ]
Golem--->Twoje jeszcze lepsze! Buahahaha!!!

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
Świetny!