Raasp [ Pretorianin ]
sms do Anglii
znacie stronke skad mozna wyslac sms'a na ang. komorke? konkretnie chodzi mi o siec O2 ( z ich strony nie da rady)
Raasp [ Pretorianin ]
nie mam komorki w sieci Orange uprzedzam ;D

Raasp [ Pretorianin ]
moze komus sie przyda........
- (wymagana rejestracja)
- (wymagana rejestracja)