GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

motherload skond to wziąć

30.06.2006
23:33
smile
[1]

golbat [ Legionista ]

motherload skond to wziąć

kto wie skad tom gierke sciągnąc

30.06.2006
23:34
smile
[2]

matisf [ X ]

W sieci empik nie ma ?

30.06.2006
23:36
[3]

Narmo [ nikt ]

"Wziąć" to się powinieneś za czytanie to może przestaniesz robić takie błędy. Na początek polecam:
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

30.06.2006
23:36
smile
[4]

golbat [ Legionista ]

ale za darmo??

30.06.2006
23:37
smile
[5]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Za darmo, to mozesz po dupie dostac.

30.06.2006
23:38
[6]

Narmo [ nikt ]

Orlando --> W dzisiejszych czasach to i to nie bardzo. Zazwyczaj wtedy zabierają portfel, telefon, czasami buty jak masz jakieś fajne oryginalne.

30.06.2006
23:39
smile
[7]

Orlando [ Reservoir Dog ]

Chcialem uzyc slowa na "w", ale to w koncu forum publiczne...

01.07.2006
00:06
smile
[8]

bart-2 [ Konsul ]

Narmo => Dlaczego dałeś w cudzysłów wziąć ?? Przecież to jest dobrze napisane, jak już to sie można przyczepić do "skond" :)

01.07.2006
00:14
[9]

mikmac [ Senator ]

orlando -->
na w czyli junior ???

01.07.2006
00:16
[10]

Narmo [ nikt ]

bart-2 --> Choroba. Przez ten wysyp juniorów na GOLu staję się powoli dyzortografem. Już nawet wyżej napisałem "portwel" ale szybko się poprawiłem. Ech. No to jak inni robią sobie wakacje na GOLu to ja chyba powinienem sobie zrobić wakacje od GOLa, zeby doszczętnie nie zgłupieć.

01.07.2006
01:02
smile
[11]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Narmo [6] ==> Za darmo możesz dostać, owszem, ale raczej jak nie masz portfela, telefonu, czasami jakiś fajnych, orginalnych butów ;)

01.07.2006
01:23
smile
[12]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

skond? s kontowni..

01.07.2006
08:25
smile
[13]

GROM Giwera [ One Shot ]

Masz, za darmo
https://zagraj.gry-online.pl/gra_internetowa.asp?id=1627


ps. niektórzy z was są naprawdę śmieszni. A tekst 'z empika' stał się cholernie nudny.

01.07.2006
08:31
smile
[14]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

motherload to była darmowa gra z miniclipu, a nie płatna wersja jak niektorzy tutaj myslą :/

tam poszukaj wśród listy gier tego tytuyłu.

01.07.2006
08:51
[15]

Kubek2006 [ Centurion ]

pirat!!

01.07.2006
09:04
smile
[16]

SirGoldi [ Gladiator ]

https://zagraj.gry-online.pl/gra_internetowa.asp?ID=1627

Proszę bardzo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.