
golbat [ Legionista ]
motherload skond to wziąć
kto wie skad tom gierke sciągnąc

matisf [ X ]
W sieci empik nie ma ?
Narmo [ nikt ]
"Wziąć" to się powinieneś za czytanie to może przestaniesz robić takie błędy. Na początek polecam:
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

golbat [ Legionista ]
ale za darmo??

Orlando [ Reservoir Dog ]
Za darmo, to mozesz po dupie dostac.
Narmo [ nikt ]
Orlando --> W dzisiejszych czasach to i to nie bardzo. Zazwyczaj wtedy zabierają portfel, telefon, czasami buty jak masz jakieś fajne oryginalne.

Orlando [ Reservoir Dog ]
Chcialem uzyc slowa na "w", ale to w koncu forum publiczne...

bart-2 [ Konsul ]
Narmo => Dlaczego dałeś w cudzysłów wziąć ?? Przecież to jest dobrze napisane, jak już to sie można przyczepić do "skond" :)
mikmac [ Senator ]
orlando -->
na w czyli junior ???
Narmo [ nikt ]
bart-2 --> Choroba. Przez ten wysyp juniorów na GOLu staję się powoli dyzortografem. Już nawet wyżej napisałem "portwel" ale szybko się poprawiłem. Ech. No to jak inni robią sobie wakacje na GOLu to ja chyba powinienem sobie zrobić wakacje od GOLa, zeby doszczętnie nie zgłupieć.

Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Narmo [6] ==> Za darmo możesz dostać, owszem, ale raczej jak nie masz portfela, telefonu, czasami jakiś fajnych, orginalnych butów ;)

cotton_eye_joe [ maniaq ]
skond? s kontowni..

GROM Giwera [ One Shot ]
Masz, za darmo
https://zagraj.gry-online.pl/gra_internetowa.asp?id=1627
ps. niektórzy z was są naprawdę śmieszni. A tekst 'z empika' stał się cholernie nudny.

Raz3r [ Generaďż˝ ]
motherload to była darmowa gra z miniclipu, a nie płatna wersja jak niektorzy tutaj myslą :/
tam poszukaj wśród listy gier tego tytuyłu.
Kubek2006 [ Centurion ]
pirat!!

SirGoldi [ Gladiator ]
https://zagraj.gry-online.pl/gra_internetowa.asp?ID=1627
Proszę bardzo.