GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy regulamin gadu-gadu

30.06.2006
20:47
smile
[1]

ES_Lechu [ Konsul ]

Nowy regulamin gadu-gadu

"11. Korzystanie z usług komunikatora Gadu-Gadu (w szczególności komunikacja z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu) jest możliwe wyłącznie za pomocą rozpowszechnianego przez Operatora oprogramowania służącego do korzystania z tych usług, dostępnego na stronie internetowej którego dotyczy Licencja w wersji tego oprogramowania udostępnianej przez Operatora bez jakichkolwiek modyfikacji dokonywanych przez inne osoby. Korzystanie przez Użytkownika z usług komunikatora Gadu-Gadu oraz komunikacja z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu za pomocą innych programów, w szczególności służących do świadczenia przez inne podmioty innych usług internetowych, w tym usług komunikatorów internetowych stanowi naruszenie postanowień niniejszego Regulaminu. W celu wyjaśnienia wątpliwości Operator zastrzega, że użytkownik nie jest uprawniony do korzystania z usług komunikatora Gadu-Gadu w celu komunikowania się poprzez komunikator Gadu-Gadu z użytkownikami innego komunikatora internetowego, ani też nie jest uprawniony do korzystania z tych usług w taki sposób, że będąc jednocześnie użytkownikiem innego komunikatora internetowego będzie korzystał z usług komunikatora Gadu-Gadu poprzez swój Numer Użytkownika komunikatora Gadu-Gadu w celu komunikacji z innymi Użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu realizowanej w ramach infrastruktury, w tym oprogramowania takiego innego komunikatora tj. poprzez korzystanie z oprogramowania innego komunikatora. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że Operator nie jest stroną jakichkolwiek umów bądź porozumień z operatorami innych komunikatorów internetowych, na podstawie których tacy operatorzy byliby uprawnieni do udostępniania swoim użytkownikom funkcjonalności swoich komunikatorów naruszającej zakaz opisany w niniejszym pkt 11, zaś ewentualne faktyczne udostępnianie przez takich operatorów bez zgody Operatora wymienionej funkcjonalności użytkownikom ich usług nie zwalnia Użytkownika z odpowiedzialności za naruszenie niniejszego Regulaminu."

Eee...

Przeciez to chore jest... ;| usuwanie kont gg za uzywanie innego komunikatora niz gadu gadu?

<lament>

Ja tam to olewam obecnie, ale co wy o tym sadzicie?? :o

30.06.2006
20:50
smile
[2]

_KoMaNdOr_ [ Are you crazy? ]

Baaaaardzo nowy regulamin!

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5068152

NIE KARMIĆ TROLA!


Pozatym jak by było tak, jak ci się narazie wydaje, to pomyśl jak by to się odnosiło do komunikatorów unixowskich, pozwalający romawiać z użytkownikami GG.

spoiler start
Dobrze powiedziałem, czy jakąś bzdure?
spoiler stop

30.06.2006
20:51
[3]

Narmo [ nikt ]

Nowy powiadasz?
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5068152

30.06.2006
20:55
smile
[4]

ES_Lechu [ Konsul ]

Wybaczcie ^^

nie było mnie 4 dni, w koncu dorwalem jakas gazete i to przeczytalem ;P

30.06.2006
22:24
smile
[5]

Kubek2006 [ Centurion ]

hehe to jest śmieszne, niech zrobią lepszy komunikator to wtedy może go zainstaluje teraz korzystam zTlena i uważam że jest o wiele lepszy i przyjemniejszy w użyciu :)

30.06.2006
22:25
[6]

Sephirath [ Pretorianin ]

ja mam konnekta ;P

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.