armia [ Konsul ]
Problem z dźwiekiem filmikow z neta
Nie mam dźwieku w zadnym filmiku z neta. Nie wiem czemu nie ma bo wczesniej byly. Wiecie moze o co chodzi?
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Podciagnij pasek dzwieku w programie odtwarzajacym dzwieki.

armia [ Konsul ]
on jest zawsze podciagniety
armia [ Konsul ]
up