GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The O.C. super serial!

28.06.2006
21:05
[1]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

The O.C. super serial!

Polski tytuł tego serialu to "Życie na fali", moim zdaniem kompletnie nietrafiny tytuł ale sam serial jest świetny! Nigdy bym siebie nie podjerzewał o zamiłowanie do jakiegokolwiek serialu, bo tych nie trawię a w szczególności zagranicznych. Ale ten mnie wciągnął od pierwszego odcinka. Niesamowita fabuła, naprawdę zaskakuje, niewiadomo co będzie w następnym odcinku. Serial prezentuje ludzi ze świata pięknych i bogatych jak w prawie każdym serialu ale ich problemy i wątki wydają mi się bardzo realistyczne i życiowe. Dzisiaj leciał 8 odcinek 1 serii w tvn, ale jakby ktoś chciał to w ameryce już leciały 3 sezony tego serialu. Polecam wszystkim!

28.06.2006
21:24
[2]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

a kiedy to leci i o której? :D

28.06.2006
21:37
[3]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Leci od poniedziałku do piątku o 14.15. Od przyszłego tygodnia ma lecieć o 14.40. Szkoda że wyjeżdżam... :(. Ja i tak ściągam na dysk i oglądam na kompie.

28.06.2006
21:40
[4]

Coy2K [ Veteran ]

widziałem raz ( odcinek z tą blondyną co to ze starym gachem przyjechała na urodziny a potem sie kleiła do młodego :) , fajne laseczki tam są i nawet lekko sie ogląda, niestety nie wszyscy maja wakacje i nie jestem w stanie dotrzec do tv o 14

29.06.2006
17:31
smile
[5]

...NathaN... [ The Godfather ]

hehe, też to oglądam

Może nie ma, jak to napisales "niesamowitej fabuly", ale oglada sie milo. Wydaje mi sie, że ten serial jest lepszy od Desperate Housewives.

16.07.2006
20:38
[6]

qaq [ CCCP ]

fajny serial.
1. ma ktoś opis odcinków, bo nie oglądałem tych pierwszych a czasami nie kapuje o czym tam gadają.
2. jakie jest dosłowne tłumaczenie tytułu angielskiego na polski (co znaczą litery o.c.)
3. czy można ściągnąć a jeśli tak to skąd wszystkie odcinki 1 serii po polsku

16.07.2006
20:42
[7]

Coy2K [ Veteran ]

O.C to Orange County, a odcinkow szukaj na torrentach

16.07.2006
20:43
smile
[8]

doniczka [ thomson ]

qaq ---> The Orange County :] no naprawde lekki serial

16.07.2006
21:10
smile
[9]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Jakby ktoś chciał wiedzieć, to to jest od pon. - do pt. o 14.40 na TVN :) Też mnie wciągnął ten serial, ale niestety oglądam go od... dwu odcinków :) Tak, czy siak - warto oglądać!

16.07.2006
21:27
[10]

qaq [ CCCP ]

wszedłem na wikipedie i znalazłem tam takie coś

najbardiej mnie zainteresowała tabela. czy w 4 serii nie będzie marissy, a w piątej będzie tylko z tych znanych ryan czy też jeszcze nie jest pewne czy zagrają inni?

17.07.2006
10:10
smile
[11]

...NathaN... [ The Godfather ]

Luke jest tylko w pierwszym sezonie?

;)

17.07.2006
17:33
[12]

GeForce [ Konsul ]

Wiecie jaki kawałek dają w napisach końcowych w tym serialu??

17.07.2006
20:23
[13]

Coy2K [ Veteran ]

Mysle ze narazie tylko Benjamin McKenzie ( Ryan ) podpisał kontrakt na wszystkie 5 sezonów, a co do reszty jeszcze nie wiadomo, troche dziwne by było jakby ze starych bohaterów tylko on grał w ostatniej serii

17.07.2006
20:37
[14]

SuddenDeath [ Pretorianin ]

ooo widze ze nie tylko ja to ogladam hehehheh fajny serial

29.07.2006
12:04
smile
[15]

Raziel [ Action Boy ]

oglądacie dalej? od środy leci już druga seria, ciekawie się zaczyna wszystko jest do góry nogami. A serial wciąga równie mocno jak Lost itp:) polecam!

teraz leci od pn - pt. o godzinie 14:30 na TVN

29.07.2006
13:11
smile
[16]

...NathaN... [ The Godfather ]

to przeciez jasne, ze ogladamy :D

29.07.2006
13:23
[17]

DarkStar [ magister inzynier ]

lepsze sa barwy grzechu czy jakos tak na tvnie:)

01.08.2006
16:21
smile
[18]

...NathaN... [ The Godfather ]

Jak wam sie podobalo tegoroczne Chrismukka ;D

01.08.2006
17:56
[19]

lo0ol [ Jónior ]

spoiler dot. marissy

spoiler start
ginie w ostatnim odcinku 3. sezonu
spoiler stop

01.08.2006
18:38
[20]

claudespeed18 [ Senator ]

calkiem ciekawy serial, taki dla nastolatkow // widzialem moze dwa odcinki i fajne dupy tam sa :D a jeden koles mi przypomina Pippina z Lotra chyba

04.09.2006
14:22
smile
[21]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Kurczę, faktycznie super serialik. Przyznam szczerze, że odstraszyła mnie klasyfikacja Drama/Soap na tv.com... no ale jednak się skusiłem i obejrzałem pilota. Fajny serialik, ciekawie się rozwija, na pewno będę się chciał obejrzeć wszystkie odcinki.

04.09.2006
14:31
[22]

jacek119 [ Konsul ]

kiedy bedzie znowu na TVN ??

04.09.2006
14:34
[23]

lo0ol [ Jónior ]

tydzien temu pisali w teletygodniu ze tvn prowadzi rozmowy z tv fox na temat zakupu 3. sezonu

06.09.2006
19:41
smile
[24]

Obiwan1992 [ komandor ]

świetny serial dla nastolatkow

06.09.2006
19:47
smile
[25]

Taikun44 [ NDSL ]

Rzeczywiście fajny serial, ale drugi sezon takich trochę naciągany był i bez pomysłów ... chociaż fajne zakończenie :)

06.09.2006
19:50
[26]

qaq [ CCCP ]

słyszałem że tvn od razu wykupi 3 i 4 serię i puści je w wakacje ale to tylko plotki:)
co do drugiej serii to zgadzam się z Taikunem

04.11.2006
00:12
[27]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

No i po premierze czwartego sezonu :) Odcinek całkiem niezły. Niestety, sezon jest raczej skończony, bo oglądalność spadła o około 50% (w porównaniu z premierą 3 sezonu). Niektórzy zwalają to na silną konkurencję (CSI, Grey's Anatomy) i możliwość obejrzenia pilota w sieci (równolegle).. raczej jednak dużo się tu nie poprawi :( Jedyna szansa to przeskoczenie na inny dzień, a na to się raczej nie zapowiada.

04.11.2006
00:40
[28]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Odcinek fajny. Seria na pewno nie będzie nudna. Zresztą ja i tak oglądam ten serial głównie ze względu. No i się nie zawodzę. Bo w pierwszym odcinku nowego sezonu motyw przewodni gra jeden z moich ulubionych utworów w ogóle Placebo - Running Up That Hill.

04.11.2006
09:13
[29]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

A ja kiedyś to zacząłem oglądać. Pierwszy sezon nie powiem wciągnął mnie. Ale z drugim już nie dałem rady. Przecież tam tylko zmieniali kochanków i nic się nie działo. Zmieniło się coś potem ? Pojawiły się jakieś inne ciekawsze wątki ?

04.11.2006
11:14
smile
[30]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

MP-ror --> Co powiesz na śmierć jednej z głównych postaci w końcówce 3 sezonu? :P

04.11.2006
11:18
[31]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Hehe brzmi zachęcająco, ale musiałbym najpierw przebrnąc przez około 20 odcinków wypełnionych romansami ?

04.11.2006
11:23
[32]

MartiniBianco [ dobry Bajer ]

no właśnie a był potem jeszcze jakiś odcinek w trzecim sezonie??bo na oficjalnej stronie jest coś o jakimś extra odcinku ,ale nie mogę nic znaleść w necie,ostatni jaki mam to odc.25

04.11.2006
11:33
[33]

Sir Skull [ Charr Shaman ]

MP-ror --> Nie tylko romansami. Czasem ktoś komuś facjatę obije :) Czasem też jest zabawnie.

Czwarty sezon zaczął się całkiem nieźle.

spoiler start
Ryan przez te 5 miesięcy trenował i oczywiste było, że przyjmie propozycję Julie. Na pewno cały czas myślał jak zemścić się na Volcheck'u.
spoiler stop


Stranger --> Niestety. Ten sezon ma być też znacznie krótszy od poprzednich.

04.11.2006
11:36
[34]

jacek119 [ Konsul ]

Kiedy znowu bedzie na TVN ?

04.11.2006
11:41
[35]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Sir Skull --> Tak, wiem. Ma być 16 (zamiast ~24) odcinków, na których najprawdopodobniej zakończą. Ten sam los czeka pewnie Veronicę Mars.

04.11.2006
11:52
[36]

lo0ol [ Jónior ]

jacek - wakacje 2007

04.11.2006
12:07
[37]

Sidhe [ Konsul ]

Stranger -> gdzie mogę obejrzeć 1 epizod IV sezonu w necie?

04.11.2006
12:34
[38]

Sidhe [ Konsul ]

...i czy są do tego odcinka już polskie napisy?

04.11.2006
17:26
[39]

Stranger [Gry-OnLine] [ Metallicar ]

Sidhe --> Mówiąc, że można obejrzeć w sieci chodziło mi o konkretną stronkę..

Napisów do filmów/seriali nie ściągam.

05.04.2007
10:53
smile
[40]

doniczka [ thomson ]

Wiadomośc dla fanów serialu ! Już od jutra na TVN - ie powraca The O. C. :] w miejsce Veronici Mars, ale który to sezon to bij zabij nie wiem.... pzdr. :]

05.04.2007
10:55
[41]

Azazell3 [ C.O.P ]

O.C jest świetnym serialem ale szkoda, że już się skończył :( 4 sezony to w sumie za mało !!!!

05.04.2007
10:55
[42]

qaq [ CCCP ]

będzie to chyba 3 seria

05.04.2007
10:55
[43]

Sir Skull [ Charr Shaman ]

Jeśli dobrze pamiętam, to 2 sezon już był na tvn, więc pewnie teraz będzie 3.

Azazel --> Bardzo dobrze, że się skończył. Nie chciałbyś chyba, żeby zrobili z tego serialu kolejną "modę na sukces" :)

05.04.2007
11:01
[44]

Azazell3 [ C.O.P ]

Sir Skull ==> moim zdaniem powinni dalej kręcić bo serial wcale z odcinków na odcinek nie był gorszy .. bo np: w serialu Sg-1 gdzie 9 i 10 sezon co raz gorszy wiec rozumiem ich zakończenie, ale w O.C ? :| no trudno stało się i już się nie odwoła ale jestem raczej pewny, że popełnili błąd .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.