Regu³y zachowania w domu w okresie od 09-06 do 09-07

smile
[1]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

§ 1

W okresie od 09-06 do 09-07 absolutnym w³adc¹ panuj¹cym nad telewizj¹ i sprzêtem do niej nale¿¹cym jest mê¿czyzna.

§ 2

¯ona zajmuje siê w tym czasie NIEMO pracami domowymi

§ 3

Przed ka¿dym meczem nale¿y postawiæ mê¿czyŸnie przy fotelu telewizyjnym skrzynkê zimnego, alkoholowego piwa. Z akcentem na "zimne"

§ 4

Podczas meczu, pobyt kobiety w pokoju telewizyjnym jest surowo zabroniony. Jednak¿e dostawy piwa i czegoœ do chrupania s¹ dopuszczalne.

§ 5

W 15- minutowej przerwie kobieta ma prawo opieki nad mê¿czyzn¹, w celu opró¿nienia popielniczki, jak równie¿ pozbierania pustych butelek po Piwie i zast¹pienia ich pe³nymi. W razie potrzeby mo¿e przygotowaæ coœ do chrupania. Unikaæ szelestu torebkami jak równie¿ werbalnej komunikacji.

§ 6

NajpóŸniej 30 minut przed rozpoczêciem meczu nale¿y podaæ mê¿czyŸnie, przygotowany z mi³oœci¹ , posi³ek. Aby nie przeszkodziæ mê¿czyŸnie w mentalnych przygotowaniach do meczu , nale¿y trzymaæ jadaczkê zamkniêt¹ na k³ódkê.

§ 7

Podczas Mistrzostw Œwiata nale¿y zaprzestaæ wszelkich dzia³añ dotycz¹cych Prokreacji. Noszenie ubrania, które mog³oby pobudziæ mêskie ¿¹dze w kierunku powy¿szym, jest równie¿ zabronione. Noszenie odpowiedniego ubioru i wy¿ej wymienionych zachowañ mo¿na jednak¿e nadrobiæ tu¿ po gwizdku koñcowym, pod warunkiem, i¿ wynik meczu jest zadawalaj¹cy dla mê¿czyzny.

§ 8

W przypadku kiedy mê¿czyzna dziêki jego wspania³omyœlnoœci zezwoli³by kobiecie rzuciæ okiem na mecz, zabronione s¹ wówczas pytania, typu ( "co to jest spalony?") które mog³yby poprzez to odzwierciedliæ kobiecy stan wiedzy na temat pi³ki no¿nej. Poprzez komentarze typu: "oh, Beckham wygl¹da dzisiaj tak cudownie" nara¿amy same siebie na cielesn¹ naganê.

Tak, kochane kobiety, jeœli bêdziecie trzymaæ siê tych minimalnych regu³ zachowania, doceni to wasz mê¿czyzna i dziêki temu spróbuje: