Regu造 zachowania w domu w okresie od 09-06 do 09-07

smile
[1]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

1

W okresie od 09-06 do 09-07 absolutnym w豉dc panuj鉍ym nad telewizj i sprz皻em do niej nale蕨cym jest m篹czyzna.

2

皋na zajmuje si w tym czasie NIEMO pracami domowymi

3

Przed ka盥ym meczem nale篡 postawi m篹czynie przy fotelu telewizyjnym skrzynk zimnego, alkoholowego piwa. Z akcentem na "zimne"

4

Podczas meczu, pobyt kobiety w pokoju telewizyjnym jest surowo zabroniony. Jednak瞠 dostawy piwa i czego do chrupania s dopuszczalne.

5

W 15- minutowej przerwie kobieta ma prawo opieki nad m篹czyzn, w celu opr騜nienia popielniczki, jak r闚nie pozbierania pustych butelek po Piwie i zast雷ienia ich pe軟ymi. W razie potrzeby mo瞠 przygotowa co do chrupania. Unika szelestu torebkami jak r闚nie werbalnej komunikacji.

6

Najpniej 30 minut przed rozpocz璚iem meczu nale篡 poda m篹czynie, przygotowany z mi這ci , posi貫k. Aby nie przeszkodzi m篹czynie w mentalnych przygotowaniach do meczu , nale篡 trzyma jadaczk zamkni皻 na k堯dk.

7

Podczas Mistrzostw wiata nale篡 zaprzesta wszelkich dzia豉 dotycz鉍ych Prokreacji. Noszenie ubrania, kt鏎e mog這by pobudzi m瘰kie 蕨dze w kierunku powy窺zym, jest r闚nie zabronione. Noszenie odpowiedniego ubioru i wy瞠j wymienionych zachowa mo積a jednak瞠 nadrobi tu po gwizdku ko鎍owym, pod warunkiem, i wynik meczu jest zadawalaj鉍y dla m篹czyzny.

8

W przypadku kiedy m篹czyzna dzi瘯i jego wspania這mylnoci zezwoli豚y kobiecie rzuci okiem na mecz, zabronione s w闚czas pytania, typu ( "co to jest spalony?") kt鏎e mog造by poprzez to odzwierciedli kobiecy stan wiedzy na temat pi趾i no積ej. Poprzez komentarze typu: "oh, Beckham wygl鉅a dzisiaj tak cudownie" nara瘸my same siebie na cielesn nagan.

Tak, kochane kobiety, jeli b璠ziecie trzyma si tych minimalnych regu zachowania, doceni to wasz m篹czyzna i dzi瘯i temu spr鏏uje: