GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zrzut pamięci fizycznej - ciągłe resety i błędy

24.06.2006
20:19
smile
[1]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Zrzut pamięci fizycznej - ciągłe resety i błędy

Witam,
ostatnio zdarzają się ciągłe zrzuty pamięci fizycznej, i różne errory. Na dodatek gdy połączę się z neo a później chcę się rozłączyć to mi zwiesza kompa. Tak samo jak wyłączam kompa z włączonym netem to zatrzymuje się na "Zapisywanie Ustawień" i dalej się nie wyłącza. Nie wiem co robić. Jak mam zapobiec następnym resetom. Pomocy!

PS. Wszystkim, którzy poradzą mi format z góry dziękuję.

24.06.2006
20:52
[2]

Azzie [ bonobo ]

Zarzuc na noc program do testowania pamieci...

24.06.2006
21:06
[3]

FixUS_1 [ Generaďż˝ ]

Zrzut pamięci fizycznej występuje przeważnie wtedy, gdy jakiś komponent sprzętowy masz uszkodzony. Może się też zdarzyć, że jakieś dwa programy "gryzą się" - tak było w moim przypadku, gdy korzystałem z Kerio i MKS chwyciły się we dwa jakiegoś pliku - i bum. Może więc to być jakiś konflikt konkretnych programów w Twoim komputerze. Możliwe, że jakiś plik jest uszkodzony i za każdym jego użyciem wywala Ci niebieski ekran. Przyczynę tego problemu jest jednak znaleźć niezwykle trudno, więc ja doradzam Ci niestety format :(. Przepraszam, że robię to wbrew Twoim podziękowaniom, ale zauważ, że potwierdziłem to stosownym wytłumaczeniem.

24.06.2006
21:33
[4]

N2 [ negroz ]

Następnym razem jak wyskoczy błąd weż przygotuj sobie karteczkę i zapisz nazwę błędu, wtedy możesz znależć bardzo łatwo przyczyne. Tak jak napisał poprzdenik, może być problem ze sprzętem począwszy a kończywszy na konflikcie programów, np. antywirusowych.
Także nie można powiedzieć, że to wina pamięci czy kerio. Msz nazwę błędu (kod) i wtedy sprawdzasz co było przyczyną.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.