
Legolas, syn Thranduila [ Legionista ]
Dla fanów Dragon Ball
bo ja włanczamjeden opis np.184 numer,i mi sie pokazuje MEGAUPLOAD???

Aragorn, Syn Arathorna [ ]
po cholere tworzysz nowy wątek?!

ejpi [ Shit Happens ]
nie ma to jak stworzyć wątek i pogadać ze sobą
<--- EDIT

darek_dragon [ 42 ]
Otaku są skazani na samotność :]

Laios [ Chaosnik ]
ej, to przykre :(
Lojal [ Pretorianin ]
Oto są 3 strony ze wszystkim odcinkami db,dbz,dbgt są to wszystkie odcinki które leciały w telewiziji.pierwszy link db drugi dbz trzeci dbgt

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
KRIS, syn Jamesa Bonda.

Bury Pies [ Konsul ]
@ Jako ktoś, kto nabił Konsula głównie zadawaniem innym tego pytania, powinieneś raczej siedzieć cicho
Filipeusz [ Konsul ]
Aragorn, czy to ty??
polopolo [ Pretorianin ]
Co ty Eowiny niepoznajesz

qmbajn [ Junior ]
Mam do sprzedania wszystkie odcinki Dragon Balla, odcinki Special, krotkie filmiki i teledyski na 13 DVD odcinki sa w bardzo dobrej jakosci w formacie avi. Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na nr. gg:1091680