GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy na forach phpbb mozna wgrywac szablony wyglądu z innych stron?

14.06.2006
18:17
smile
[1]

Buggi [ Konsul ]

Czy na forach phpbb mozna wgrywac szablony wyglądu z innych stron?

Czy na forach phpbb mozna wgrywac szablony wyglądu z innych stron?

Na przykład z ?

14.06.2006
18:18
[2]

di_kamilo [ Pretorianin ]

A co nie umiesz czytać ??

"Darmowe szablony phpBB"

14.06.2006
18:18
smile
[3]

Kompo [ by AI ]

No.

14.06.2006
18:23
smile
[4]

Buggi [ Konsul ]

TAK ale na panelu administracyjnym phpbb nie ma nic o wgryaniu szablonów z innych stron

14.06.2006
18:34
[5]

toaster [ Diablo pWnT ]

Musisz ściągnąć szablon wgrać go na serwer do folderu templates i w pa na samym dole masz dodaj styl coś takiego

14.06.2006
21:55
[6]

Adam9870 [ ]

Rozumiem, że znalazłeś sobie jakiś styl i chcesz go wgrać żeby można było z niego korzystać na Twoim forum. Tak ?? Jeżeli tak to znajdź jakiś styl o ile go już wcześniej nie znalazłeś. Wiele styli do zwykłego phpBB znajdziesz tutaj:

i do razu możesz tam zobaczyć jak wygląda dany styl :))

Gdy już znajdziesz jakiś styl to zapewne ściągnołeś go w archwium (najczęściej .zip) to rozpakuj go i będzie katalog ze stylem. Np. katalog subGreen. I łączysz się z serwerem FTP na którym masz te swoje forum i odszukujesz spośród katalogów katalog o nazwie templates czy jakiejś takiej (dokładnie nazwy nie pamiętam ponieważ już dosyć długo nie bawiłem się phpBB :P ) i tam wrzucasz ten katalog subGreen. Potem w panelu admina poszukaj opcji instalacji stylu czy jakiejś takiej. Pamiętam, że jak miałem phpBB by Przemo wersję 1.9.5 to w kategorii Style była opcja instaluj. W normlanym phpBB pewnie jest podobnie więc poszukaj a myślę, że znajdziesz ;-) I to już na tyle. Od tej pory styl co dodałeś powinien być dostępny na liście stylów do wyboru.

Jeżeli masz forum na fora.pl lub innych serwisie co oferuje podobne gotowca to o ile dobrze wiem to nie ma się dostępu do plików forum i nie można wtedy wgrywać nowych styli, instalowac hacków oraz innych rzeczy do których konieczny jest dostęp do plików forum.

Pamiętaj, że jeżeli masz phpBB by Przemo to zwykłe style do phpBB mogą nie chodzić i odwrotnie więc radze uważać na to. Ostatnio (a nawet już trochę czasu mineło) to została wydana nowa wersja phpBB by Przemo i style które pasują do starszej wersji to nie zabardzo pasują do najnowszej wersji...

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.