GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie studiujesz?

09.06.2002
21:15
[1]

Azzie [ Senator ]

Gdzie studiujesz?

Jako ze ja, oraz kilkunastu innych forumowiczow stoimy przed wyborem uczelni, jakbyscie mogli wpisac gdzie i co studiujecie. Komentarze mile widziane :) (tzn co jest dobre a co zle w tym kierunku ksztalcenia). Kazda opinia mi sie przyda jako ze mam do wyboru pw, uw i sggw :)

09.06.2002
21:19
smile
[2]

wysiu [ ]

Studiowalem: Politechnika Zielonogorska (aktualnie Uniwersytet Zielonogorski...) - Informatyka - inzynieria komputerowa (wiecej sprzetu, nie ma tyle myle matmy i bzdurnych algorytmow co na inzynierii oprogramowania):) Polecam:)

09.06.2002
21:23
[3]

Lipton [ 101st Airborne ]

Ja jeszcze niestety nie studiuje:(( Ale zamierzam isc na prawo.

09.06.2002
21:26
[4]

The Dragon [ Eternal ]

Azzie - ja wachalem sie pomiedzy tymi trzema i sggw odrzucilem na wstepie :)

09.06.2002
21:27
[5]

The Dragon [ Eternal ]

hmm a w sumie to nie wachalem :))

09.06.2002
21:29
[6]

Azzie [ Senator ]

SGGW na informatyke oczywiscie :))) Nic innego nie biore pod uwage.

09.06.2002
21:29
[7]

wysiu [ ]

Azzie --> Nie laduj sie jakas 'administracje sytemami', itp... Zajmij sie programowaniem..:) Po kilku latach siedzenia nad serwerem jestes dla potencjalnego pracodawcy 'spalony' - tam sie nie rozwijasz:) ps. "tyle myle"??? dlaczego ja to napisalem???;)) mialo byc tylko 'tyle':)

09.06.2002
21:30
smile
[8]

Schwarz [ Konsul ]

Ja jestem na 1szym roku na Śląskim na psychologii. Cóż moge powiedzieć - same zalety: bardzo ciekawi ludzie, baaaardzo ciekawy kierunek, wykładowcy - wiadomo psycholodzy, a co za tym idzie ludzie dość wyrozumiali, potrafiący nas studentów zrozumieć. Rzecz bardzo ciekawa można prawie nic nie robiac, pozaliczać i pozdawać all, oczywiscie nie jest to najlepsze, ale jak ktos sie niechce przemęczać... wady... hm... no na upartego mógłbym tu dać 2 nielubiane przez studentów psychologii przedmioty: biomedyka i statystyka - bueeeee samo czyste, klasyczne zakoofanie na blache... fuj... coz to bylo o uś'u, na uw napewno jest ciężej, a wogole to tam pono liczba kandydatow na msce na psychologie jest dosc ogromna:P ale ogolnie rzeczbiorac polecam:)))

09.06.2002
21:33
[9]

The Dragon [ Eternal ]

Azzie - i jakie towarzystwo wspaniale, nie? ;))) Przy okazji nauczysz sie, jak sie robi nawozy sztuczne :))

09.06.2002
22:06
[10]

chAiRles [ Pretorianin ]

wysiu nie moge sie zgodzic ,zeby zarobic jako programista trzeba byc naprawde dobrym,a jako administrator znacznie latwiej znajdziesz prace i wiecej zarobisz,ja studiuje informatyke na uniwerku w lodzi narazie na pierwszym roku i bardzo mi sie podoba ,moze dla tego ze jestem na 3 letnich bo na magistrze maja mnustwo matmy i 3x mniej przedmiotw komputerowych,narazie na prawde jestem zadowolony

09.06.2002
22:11
smile
[11]

wysiu [ ]

chAiRles --> "znacznie latwiej znajdziesz prace i wiecej zarobisz" - No to Ci powiem, ze przynajmniej z tym znalezieniem pracy wcale tak nie jest...jest wrecz odwrotnie;) "trzeba byc naprawde dobrym" - No dzięęęki...:)) Ale to sie chyba rozumie samo przez sie - chyba jak idziesz na informe, to nie zakladasz, ze bedziesz cieniasem...?;))

09.06.2002
22:41
[12]

Mastyl [ Legend ]

Tylko nie idźta na prawo., bo zostaniecie beznadziejnymi frajerami ja k większośc ludzi tam. Uczlenie dla mistrzyków to: Etnologia, Socjologia (po częsci), Architektura na PW, ASP, SWPS, Psychologia, Filologie, Wiedza o teatrze i... koniec. A reszta , te wszystkie prawa, marketingi, sgh itd to porazka- nic nie rozwijają myslenia, robią z ludzi tępaków. Co widac na moim przykładzie- ja naprawdę kiedyś byłem mądry :)

09.06.2002
22:46
[13]

MOD [ Generaďż˝ ]

Za to na informie jest rzeznia (magisterskie).Tam naprawde trzeba myslec ze az glowa peka (podczas sesji:).Jestem na I roku.Tylko po co mi elektronika????

09.06.2002
22:49
[14]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

a ja juz naszczescie na 4 roku jestem :)

09.06.2002
22:50
[15]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

zapomialem dopisac ze to Wyzsza Szkoła Zarzadzania i Marketingu a specjalizacja to zarzadzanie finansami

09.06.2002
23:22
[16]

Mazur-SaN [ Centurion ]

Akademia Pedagogiczna w Krakowie: kierunek - Filologia Polska :/ Nie polecam szczerze mówiąc :))))) Tyrasz jak osioł, a póżniej nic z tego nie masz...

09.06.2002
23:26
[17]

kiowas [ Legend ]

Mastyl ---> zrzedzisz stary. Jedni sa madrzy cale zycie, innym studia ta madrosc wybijaja. Ja np jestem jeszcze madrzejszy niz bylem przed, a juz wtedy bylem zaje... gosciem:))) Przyznaj sie, ze chcesz zmniejszyc konkurencje wsrod prawniczej braci. mozesz sie pocieszyc przynajmniej tym, ze jednego rywala ci ubyje - ja aplikacji nie mam zamiaru robic.

09.06.2002
23:28
smile
[18]

tymczasowy7086 [ Junior ]

Fizyka na UW rules!!

09.06.2002
23:31
[19]

kiowas [ Legend ]

Dopiero spostrzeglem. Ubyje - Booooze, jakby moja polonistka to zobaczyla. Oczywiscie ubedzie.

09.06.2002
23:31
smile
[20]

Schwarz [ Konsul ]

qfa tylko nie fizyka !!!

09.06.2002
23:51
[21]

Azzie [ Senator ]

Najbardziej zalezy mi na makrokierunku na PW. Dlatego teraz zakuwam... Od 9:00 do 15:00 kursy, od 17:00 do 21:00 praca... I tak przez caly tydzien :) W weekendy "tylko" kursy :)

10.06.2002
00:43
[22]

motherphucker [ Konsul ]

rook---> jak t jest z egzaminami na fizyke na UW? Jutro mam jechac i sie dowiedziec bo na str przeczytalem ze z egzaminow wstepnych sa zwolnieni ci ktorzy mieli srednia co najmniej 4.0 na maturze z mat i fiz. A jesli nie zdawalem mat na maturze tylko sama fizyke???

10.06.2002
00:44
[23]

motherphucker [ Konsul ]

Azzie--->Z kim masz zajecia na Poli??

10.06.2002
01:20
[24]

rtur [ Konsul ]

UMK Jest NAJLEPSZY !!!

10.06.2002
03:39
smile
[25]

SlipKnoT [ Konsul ]

Studium Ekonomii i Biznesu na wydziale Inforamtyki o specjalizacji Multimedia i Grafika Komputerowa. Polecam każdemu studia lub studium informatyczne - niezapomniane wrażenia. A jeśli zna się język angielski na poziomie zaawansowanym, to praca jest w zasięgu ręki :) Wiem coś o tym.

10.06.2002
08:44
[26]

Emsi [ Generaďż˝ ]

ja studiuję historię na UW i wybieram się jeszcze na socjologię, tez na UW

10.06.2002
09:06
smile
[27]

Anioł z naderwanym skrzydłem [ realna nie realna ]

Mastyl, to nie studia czynia czlowieka mądrym czy glupim, współczuje Ci że poczułes się rozczarowany, bo przecież mogłeś zrezygnowac w każdej chwili. Jesli jednak ktos wybiera sie na prawo a nie prezentuje dostatecznego poziomu intelektualnego niech lepiej tego nie robi. Jest to bowiem jeden z tym kierunków po skonczeniu ktorych masz wrażenie że jestes dopiero na poczatku drogi, drogi niekończącej się nauki:-))))))))

10.06.2002
09:19
[28]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

Politechnika Śląska - Transport na polibudzie trza się trochę pomęczyć z matą, no i ta elektronika, elektrotechnika... bueeee (no chyba że to ktoś lubi lub miał w średniej), teraz w lipcu mam miesięczną praktykę ... czyli8 pół wakacji zmarnowane :(, a plusy też są tylko ich nie wymienię bo nie wiem czy bym sobie jakiś przypomniał ;) ... no dobra jakieś są .. np. to że jestem studentem

10.06.2002
09:27
smile
[29]

Attyla [ Legend ]

Azzie - goraco polecam UW!

10.06.2002
09:38
[30]

specjalista [ Generaďż˝ ]

PW mel --jak chcesz sie dużo uczyć i lubisz nawiedzonych profesorów WSI mila ---jak lubisz informatyke

10.06.2002
10:23
[31]

Fantazyoosh [ sałatka z pora ]

Uderzam na Polibude w WuWuA (informatyka na Elektronicznym), ale bede zdawał tez na UW (testy z matmy rulez:), SGGW (Szkoła Główna Gwiezdnych Wojen) i Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego... cóż mam nadzieję że gdzieś mnie przygarną:)

10.06.2002
10:42
[32]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

Skończyłem telekomunikacje na politechnice wrocławskiej. Wrocław rulezz!!!!!!! Nie ma piekniejszego miasta, kur... tylko za robotą zawędrowałem do Warszawy. Nienawidze stolicy!!!!!

10.06.2002
15:13
[33]

neXus [ Fallen Angel ]

PW na poligrafii To dopiero zwariowany kierunek :)))))

10.06.2002
15:57
[34]

eeve [ Patrycjószka ]

angielski :)

10.06.2002
16:08
[35]

hoop-kola [ Pretorianin ]

Inżynieria Mechaniczna i Robotyka na AGH w Krakowie. dużo majcy, fizyki i podobnych wynalazków.....bez kombinowania nie da rady :)

10.06.2002
16:36
[36]

m6a6t6i [ hate me! ]

informatyka na politechnice czestochowskiej

10.06.2002
16:39
[37]

ksenus [ Centurion ]

Dwa lata temu skończyłem informatykę na Politechnice Wrocławskiej, uczelnia dobra ale : jak chcecie się czegoś nauczyć to się nauczcie, bo nikt was nie nauczy :) I od dwóch lat pracuję we Wrocławiu, jako programista. Visual C++ rulez !!!

10.06.2002
19:00
smile
[38]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

Budownictwo na PWR Jeśli chcesz sleńczeć miesiącami nad poje**** projektami i co gorsza obliczeniami do nich. Jeśli lubisz jak traktują cię jak 6 cyfrowy numerek. Jak bawia Cię rzeczy z którymi nawet 10 osób na raz nie może się uporać. Lubisz bezsenne noce, zero czasu na zycie itp (to oczywiście spora przesada) To naprawdę polecam. Zaje*** ciekawe, sporo sie dowiesz , i szanse na praecę są niezłe! W sumie warto!!!!!

10.06.2002
19:03
[39]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

Stdiowałem prawo ale rzuciłem po roku - wiecej może mi dac praktyka, a zresztą parę rzeczy na wydziale niezbyt mi się podobało. To nei dla mnie. W tej chwili japonistyka, i to jest bardzo dobryu kieruek. A jak Bóg da, to jeszcze będzie sinologia na dodatek ! :) A tak w ogóle to studia w Wawie.

10.06.2002
20:03
[40]

Azzie [ Senator ]

motherphucker: Kursy mam nie na Polibudzie ale w AIN (Akademicki Instytut Naukowy). Ucza ludzie z PW ale nie pamietam nazwisk.

10.06.2002
20:27
[41]

pisz [ nihilista ]

Ja walę na UW (mam małe szanse) i do SWPS

10.06.2002
20:44
[42]

Harpo [ Pretorianin ]

Moze ktos mi podpowie co mam zrobic. Studiuje na pierwszym roku informatyke - Akademia CISCO ale bardziej interesuje mnie programowanie. Na drugim roku musze ostatecznie zdecydowac, ktory kierunek wybieram. Co da mi wieksze szanse na znalezienie pracy informatyka: sieci czy programowanie?

10.06.2002
22:10
[43]

Anek [ Generaďż˝ ]

hayabusa - na uw ta japonistyka? co tam u okazakow? co u prfa melanowicza, dalej opowiada o genji monogatari i erotyce w prozie japonskiej niezaleznie od tematu wykladu? no i czy byl juz remont?:) aha, azzie: ja rok studiowalam japonistyke na uw i odechcialo mi sie, potem 3 lata dziennikarstwa w wsd im. wankowicza i nie chce mi sie obronic. planuje jeszcze 2 lata w osrodku studiow amerykanskich. albo brytyjskich.

10.06.2002
22:14
[44]

The Dragon [ Eternal ]

pisz - na swps to raczej znacznie trudniej sie dostac (na te bezplatne) niz na uw

10.06.2002
22:23
[45]

Johann [ Pretorianin ]

Prawo i 1 rok filologi klasycznej na UW

10.06.2002
22:56
[46]

maczu [ Konsul ]

polibuda wroc.- informatyka matematyczna (na wydz. PPT) ale jezeli nie kochasz matmy to nie zapraszam, zbliza sie sesja a ja trzese portkami...

10.06.2002
23:15
smile
[47]

Kubus26 [ Legionista ]

stary tylko nie idz czasem na jakis Marketing te kierunki sa dla ulomnych, przepraszam dla rozumnych inaczej,ja jestem na Politechnice Lodzkiej kier. Telekomunikacja, polecam :)

11.06.2002
09:01
[48]

Azzie [ Senator ]

No dzis mam dzien skladania dokumentow :) PW, UW, SGGW here I come! :)

11.06.2002
19:51
[49]

Azzie [ Senator ]

Oto raport z boju dla wszystkich ktorzy planuja skladac dokumenty na najwieksze uczelnie w Warszawie: SGGW - druk podania kosztuje 1 zl. WYpelniac go trzeba pismem "komputerowym" czyli literki musza wygladac dokladnie tak jak gdyby ktos to wydrukowal z Worda czcionka Times New Roman... Jesli literki sa innego kroju to nie przyjmuja podania... i trzeba zaczynac od poczatku. Trzeba miec ksiazeczke wojskowa. UW - KOSZMARNE tlumy ludzi! Nie iddzie tam! Skladajcie dokumenty przez www. Wszystko tak mozna zalatwic i pierwszy raz pojechac dopiero na egzaminy. To jedyne rozsadne wyjscie chyba ze ktos lubi stac 5 godzin w kolejce. PW - Na Elke wszystko wypelnia sie przez www. Jesli nie zrobisz tego w domu to mozesz wypisac w sali z komputerami podlaczonymi do netu. Trzeba miec przy sobie zaadresowana do siebie koperte z naklejonym znaczkiem. Czas stania 1-2 godziny.

11.06.2002
20:56
smile
[50]

sergi__ [ Underworld ]

a ja nigdzie nie studiuje bo dopiero chodze do gimn :)))

12.06.2002
12:24
[51]

PB [ Centurion ]

WSKIZ - Poznań

12.06.2002
13:10
[52]

Bzyk [ Offensive ]

ATR Bydgoszcz, III rok, Telekomunikacja. Sesja się zbliża, luzik :->

12.06.2002
13:21
[53]

dragon1410 [ Centurion ]

Politechnika Wrocławska-Zarządzanie polecam tą uczelnie. niewiem jak na informatyca ale tam gdzie jestem jest ok. jeszcze do września walcze i KONIEC. jak by nie patrzeć to troche już zmęczony jestem. prawda jest taka zę jak chcesz coś umieć to sam musisz chcieć a uczelnia może temu sprzyjać lub nie. słyszałem jeszcze taką opinie że najlepsze uczelnie są z dala od rodzinnego domu-więc ........... powodzenia przy wyborze i jeszcze więcej przez 5 lat które cię czekają

12.06.2002
13:53
[54]

Priest [ Generaďż˝ ]

Uniwerek Ślaski - politologia na Wydziale Nauk Spolecznych. Coz calkiem ciekawy kierunek. Jak narazie sporo ogolnej wiedzy. Troche historii, filozofii, socjlologi i ekonomi. W sumie u mnie wybralem ten kierunek jako mniejsze zlo gdyz moglem isc na: historie ale po niej sa niewielkie mozliwosci, prawo - zdecydowanie nie dla mnie no i w koncu wybralem politologie. Teraz nie zaluje bo dosc podobaja mi sie te studia. W sumie spejalnie sie nie przemeczalem na pierwszym roku. Teraz jednak zaczela sie sesja i egzamin z legenda mojego wydzialu prof Przewlockim. Genialnie sie go slucha na wykladach, ale na egzaminie jest okropnie. To czy zdasz zalezy od jego humoru. Mozesz mowic idealnie na temat a oblewa cie. Wczoraj moj kpel nie zdal bo po przejezyczeniu sie powiedzial przepraszam a on do niego "przepraszac mozesz swoja dziewczyne a nie mnie". Ja jakims cudem mam juz ten egzam za soba. Generalnie dla humanistow politologia jest calkiem niezlym rozwiazaniem z tym, ze ona sama nie wystarczy i trzeba bedzie skonczyc cos jeszcze. Schwarz---> slawa waszej biomedyki i do nas dotarla. Dlatego troche sie zdziwilem jak zobaczylem co napisales. Ja myslalem ze u mnie to 100 % luz w porownaniu z tym co wy tam macie.

12.06.2002
13:59
smile
[55]

PanSmok [ Konsul ]

WSHE Łódź. Informatyka

12.06.2002
15:58
smile
[56]

pisz [ nihilista ]

The Dragon---> wiem, wiem - raczej będą płatne

12.06.2002
16:52
[57]

motherphucker [ Konsul ]

Uffff... w koncu zlozylem te wszystkie papiery. Azzie--> te kolejki zaczely sie dopiero w tym tygodniu. Wczesniej ich nie bylo. Mi sie udalo dosyc szybko przemknac przez rejestracje bo pojechalem poznym popoludniem. Potem tylko szybko na Hoza na Wydzial FIZYKI i juz jestem studentem (przyjeli mnie bez egzaminow bo mialem srednia 4.0 z mat i fiz na maturze). Zalatwilem tez PW. Mam numer N832 :))) ciekawe czy bede z kims znajomym w sali na egzminie.

12.06.2002
16:55
[58]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Azzie-->podaj mi adres strony, przez którą można załatwić tą papierkową robote na UW. Dzięki.

12.06.2002
16:58
[59]

motherphucker [ Konsul ]

www.uw.edu.pl

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.