GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brazylia-Nowa Zelandia 4-0....

07.06.2006
18:41
smile
[1]

matirixos [ Generaďż˝ ]

Brazylia-Nowa Zelandia 4-0....

Podobno Brazylia zagrała na poziomie nieosiągalnym dla innym drużyn. Czytałem że fajne bramki. Wie ktoś może skąd ściągnać gole ??
Byłbym bardzo wdzięczny !

07.06.2006
18:42
smile
[2]

Loon [ Perfekt ]

Są wysokie szanse, ze Zelandczykom to nawet Grzesiu Rasiak strzelilby bramke. Takze nie ma sie czym jarac :).

07.06.2006
18:43
[3]

gladius [ Subaru addict ]

Nasi nakopali w sparingu 3 razy więcej bramek, niż Brazylia. Nie ma się co martwić. Chciałbym, żeby Mistrzem świata został kto inny, nie Brazylia - tak przez przekorę.

07.06.2006
18:45
[4]

wolkov [ |Drummer| ]

Ja też mam dosć faworyzowania Brazylii. Ucieszę się gdy ktoś inny skopie im tyłek.

07.06.2006
18:46
[5]

Mortan [ ]

E tam ten mecz był praktycznie na stojaka, jesli jzu to pokaza co potrafia w MŚ, ale mam nadzieje ze i tak dostną w dupe od Anglików.

07.06.2006
18:51
[6]

matirixos [ Generaďż˝ ]

Kurde ale bramki fajne podobno. Pisało że Kaka przebiegł 72 metry i strzelił bramke a Adriano zanim strzelił gola to zrobili jakieś 3 sztuczki techniczne :]
Po prostu chciałbym to zobaczyć, napewno nie macie linków ?

07.06.2006
18:54
[7]

maciek_ssi [ Frets on Fire ]




07.06.2006
18:56
smile
[8]

Mortan [ ]

..i jeszcze VLC media player do ich odpalenia :-)

07.06.2006
18:58
[9]

matirixos [ Generaďż˝ ]

Kurde nie działają mi te link. Wchodze na tą stronke i pisze że :
Your download will begin shortly :/

07.06.2006
18:59
[10]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

albo CCCP pack :)

07.06.2006
19:01
[11]

wolkov [ |Drummer| ]

Bramki fajne, zwłaszcza akcja Kaki i strzał Adriano. Widziałem wczoraj na Eurosporcie.

07.06.2006
19:02
[12]

Mortan [ ]

Your download will begin shortly
if it doesn't, please click here to start it now

07.06.2006
19:02
[13]

snopek9 [ Morra ]

Anglia mistrzem, wolne zarty, to juz predzej ludzie dostana zwrot od Media Marktu.

kataklizm i zbytnaia swoboda, tylko to moze spowodowac ze Brazylia nie ebdzie miala mistrza/


Anglia w sparingach prezentuje bardzo dobra forme, ma prosta grupe, ale potem juz nie bedzie tak prosto...zreszta maja farta ze Szwecja jest w tragicznej formie, mysle ze Szwedzi nie wyjda z grupy

07.06.2006
19:04
[14]

Mortan [ ]

snopek nie sraj ogniem ja im kibucje, nie mowie ze zostana na 100%, jak bym to wiedzial, to bym juz danow pobstawial wszystkie wyniki meczy :-)

07.06.2006
19:07
smile
[15]

matirixos [ Generaďż˝ ]

Motran ----> nie zauważyłem :] Dzięki później oglądne bo teraz nie mam czasu!

07.06.2006
19:09
[16]

snopek9 [ Morra ]

Wiem Mortan, zreszta nawet Brazylia nie mzoe byc pewna swego, ale relanie patrzac na sklad i umiejetnosci to mozna aryzykowac ze sa zdecydowanym faworytem. Ja kibicuje Polsce i mam nadzieje ze Media Markt troche kasy straci, ale szanse sa baaardzo male, zresztanawet Togo ma szanse na bycie mistrzem...]

edit:
btw: tak sami smieszy mnie to ze Anglia bedzie mistrzem, jak Was smiesza zarty z Rasiaka.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.