dehaj [ Pretorianin ]
prezent
kto ma urodziny dzisiaj ma szczęście
dehaj [ Pretorianin ]
wejkdźcie na linka,życze wam szczęścia

Xaltorun [ Battousai ]
ho ho ho...

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
fla ha ha ha haaaaa........
no cóż... denne to malo powiedzine

Loon [ Perfekt ]
żałosne

zylla [ Dezerter ]
żałosne

Aragorn, Syn Arathorna [ ]
żałosne
Piotrek.K [ Dervish ]
yyy??? Ale o sooo chosssi?

zoor!n [ No Named Writer ]
Ale smieszne...
Jeszcze w piaskownicy moze by mnie to smieszylo ale teraz...zenada!