GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

joshua

07.06.2006
13:03
[1]

elect1 [ Centurion ]

joshua

interesuje mnie ten horror ale nigdzie nie mogę poczytać o tym filmie.
na stronie FilmWeb też nic o nim nie piszą.
oglądaliście go?

07.06.2006
13:05
smile
[2]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

chyba go jeszcze nie ma :)

07.06.2006
13:10
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

"Chociaż film "Joshua" była zapowiadany jako opowieść o Jezusie, bardziej jest historią o miłości. Postać Joshu'y to obraz współczesnego Jezusa, chociaż przyznaję, że nie do końca się z tym zgadzam. Film ukazuje tylko jedną stronę osobowości Jezusa. Przez cały film "Joshua" nie widzimy żadnego przejawu usprawiedliwiania czynów, jedynie słabą wersję miłości. Dlaczego to jest takie ważne? Miłość Boga jest sprawiedliwością a Jego sprawiedliwość miłością. Kiedy Bóg potępia przestępców, z miłością staje w obronie pokrzywdzonych. Bez sprawiedliwości, miłosierdzie jest jednostronne i słabe."




To jest horror ?

07.06.2006
13:13
[4]

garrett [ realny nie realny ]

07.06.2006
13:21
[5]

elect1 [ Centurion ]

pod tą nazwą taz kryje sie horror.
Garrett wie o co mi chodzi, tylko, że ja nie citajet po angielsku...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.