GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Koleś zagroził mi banem na moje IP (?) :/ Co robić?

07.06.2006
12:00
smile
[1]

pooh_5 [ Pretorianin ]

Koleś zagroził mi banem na moje IP (?) :/ Co robić?

Dzis w czasie grania w ET pozarłem się z jakimś zakopleksionym dziesięciolatkiem, który mamrotał coś o jakimś SQC Scorpion[wtf?] i że ma moje wewnętrzne IP, więc jutro nie włączę kompa. Nawijał dość przekonująco i wrzeszczał, że antyywiry mnie nie obronią. Wierzyć mu czy nie...? Jakieś ewentualne porady?

07.06.2006
12:01
[2]

Azzie [ bonobo ]

boj sie :)

07.06.2006
12:02
smile
[3]

M'q [ Schattenjäger ]

07.06.2006
12:02
[4]

mc_bacza [ HellBoy ]

hehe daj spokoj :P jakis cwaniaczek Cie nastraszyl :) prawdopodobnie jeden z tych, co masz napisane obok swojego [Pretorianin]

07.06.2006
12:02
[5]

erton [ Fink ]

Kombinuj juz jak wytlumaczyc rodzicom, ze komputer za pare tysi mozna wywalic na smietnik.

07.06.2006
12:04
smile
[6]

pooh_5 [ Pretorianin ]

Nie no, mój komputer jest warty 300 zł :P

07.06.2006
12:05
[7]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

nie wierzyc, nie przejmowac sie.

07.06.2006
12:06
smile
[8]

The LasT Child [ GoorkA ]

Azzie dobrze powiedział...

tak t jest jak gnojki maja dostep do kompa...

07.06.2006
12:06
smile
[9]

Loiosh [ Generaďż˝ ]

Dales sie zastraszyc zakompleksionemu dziesieciolatkowi?:)

07.06.2006
12:06
[10]

kastore [ Troll Slayer ]

pooh --> tylko co z tego że ma twoje wewnętrzne IP ? i jak ma zamiar je zablokować? używasz wogóle routera? czy może łączysz sie przez Neo. Jak ci zrobi bana na wewnętrzny, no to mój Boże, zmienisz sobie IP, co za problem. Jak sie boisz , postaw byle firewalla, np Kerio, ta zapora jest tak głupia że sie o wszystko pyta, nawet jak ktoś robi prostego pinga, to sie pyta czy odpowiedzieć czy ma olać.

07.06.2006
12:08
[11]

MAROLL [ Hibernate ]

Koleś robi cię w balona do tego jest żałosny. Jak grasz i ktoś się bulwersuje to najlepiej olać takiego sikiem prostym bo jak się zaangażujesz to skończysz z banem na serwerze...

07.06.2006
12:09
smile
[12]

wacek666 [ Konsul ]

pełno jest takich dzieciaków co nie potrafia grac i gadają pierdoły i strasza ze ci komputeer zawirusuja itp.
nie ma sie co przejmowac.

07.06.2006
12:10
[13]

mc_bacza [ HellBoy ]

aha no i zabij go jeszcze z kilka razy to sie chlopak (dziecko) zamknie :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.