
pooh_5 [ Pretorianin ]
Koleś zagroził mi banem na moje IP (?) :/ Co robić?
Dzis w czasie grania w ET pozarłem się z jakimś zakopleksionym dziesięciolatkiem, który mamrotał coś o jakimś SQC Scorpion[wtf?] i że ma moje wewnętrzne IP, więc jutro nie włączę kompa. Nawijał dość przekonująco i wrzeszczał, że antyywiry mnie nie obronią. Wierzyć mu czy nie...? Jakieś ewentualne porady?
Azzie [ bonobo ]
boj sie :)

M'q [ Schattenjäger ]
mc_bacza [ HellBoy ]
hehe daj spokoj :P jakis cwaniaczek Cie nastraszyl :) prawdopodobnie jeden z tych, co masz napisane obok swojego [Pretorianin]
erton [ Fink ]
Kombinuj juz jak wytlumaczyc rodzicom, ze komputer za pare tysi mozna wywalic na smietnik.

pooh_5 [ Pretorianin ]
Nie no, mój komputer jest warty 300 zł :P
cotton_eye_joe [ maniaq ]
nie wierzyc, nie przejmowac sie.

The LasT Child [ GoorkA ]
Azzie dobrze powiedział...
tak t jest jak gnojki maja dostep do kompa...

Loiosh [ Generaďż˝ ]
Dales sie zastraszyc zakompleksionemu dziesieciolatkowi?:)
kastore [ Troll Slayer ]
pooh --> tylko co z tego że ma twoje wewnętrzne IP ? i jak ma zamiar je zablokować? używasz wogóle routera? czy może łączysz sie przez Neo. Jak ci zrobi bana na wewnętrzny, no to mój Boże, zmienisz sobie IP, co za problem. Jak sie boisz , postaw byle firewalla, np Kerio, ta zapora jest tak głupia że sie o wszystko pyta, nawet jak ktoś robi prostego pinga, to sie pyta czy odpowiedzieć czy ma olać.
MAROLL [ Hibernate ]
Koleś robi cię w balona do tego jest żałosny. Jak grasz i ktoś się bulwersuje to najlepiej olać takiego sikiem prostym bo jak się zaangażujesz to skończysz z banem na serwerze...

wacek666 [ Konsul ]
pełno jest takich dzieciaków co nie potrafia grac i gadają pierdoły i strasza ze ci komputeer zawirusuja itp.
nie ma sie co przejmowac.
mc_bacza [ HellBoy ]
aha no i zabij go jeszcze z kilka razy to sie chlopak (dziecko) zamknie :P