
Blond_Alex [ Nożowniczka ]
Problem z nagrywarką
W skrócie:
Nagrywarka - Lite-On LTR-52327S
Win XP
Nero Express (ver.5.0 - chyba, bo przyznam że nie sprawdzałam :P)
Sprawa wygląda tak:
System rozpoznaje nagrywarkę i niby jest ok, ale Nero jej nie widzi :/
Miałam już podobny problem i wtedy chodziło o ASPI.
Zainstalowałam więc ASPI, ale problem pozostał - nero się rzuca, że nie jest zainstalowany system ASPI (ale Nero ASPI jest).
Mam nadzieję, że opisałam to w miarę zrozumiale ;P
Męczy mnie to to :P Mam nadzieję, że coś wymyślicie ;)

rudylisek4556 [ Centurion ]
A to jest nowa nagrywarka i czy to nagrywarka dvd??
Blond_Alex [ Nożowniczka ]
CD.
Podobno ma około 2 lat. Nigdy nie była uruchamiana
rudylisek4556 [ Centurion ]
Powiem ci że miałem nten sam proglem ale tak jak ty wcześniej go rozwiązałem. a widows widzi twoją nagrywarke?? a nero nie mmyyyy może to nie nagrywarka ;)
Blond_Alex [ Nożowniczka ]
No właśnie, ja przy swojej nagrywarce miałam to samo, ale zainstalowanie ASPI pomogło. A tu ni cholery :/ To na pewno jest nagrywarka - info Tool widzi jej parametry i model.