GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z nagrywarką

07.06.2006
10:36
smile
[1]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

Problem z nagrywarką

W skrócie:
Nagrywarka - Lite-On LTR-52327S
Win XP
Nero Express (ver.5.0 - chyba, bo przyznam że nie sprawdzałam :P)


Sprawa wygląda tak:
System rozpoznaje nagrywarkę i niby jest ok, ale Nero jej nie widzi :/
Miałam już podobny problem i wtedy chodziło o ASPI.
Zainstalowałam więc ASPI, ale problem pozostał - nero się rzuca, że nie jest zainstalowany system ASPI (ale Nero ASPI jest).
Mam nadzieję, że opisałam to w miarę zrozumiale ;P
Męczy mnie to to :P Mam nadzieję, że coś wymyślicie ;)

07.06.2006
10:39
smile
[2]

rudylisek4556 [ Centurion ]

A to jest nowa nagrywarka i czy to nagrywarka dvd??

07.06.2006
10:44
[3]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

CD.
Podobno ma około 2 lat. Nigdy nie była uruchamiana

07.06.2006
10:46
[4]

rudylisek4556 [ Centurion ]

Powiem ci że miałem nten sam proglem ale tak jak ty wcześniej go rozwiązałem. a widows widzi twoją nagrywarke?? a nero nie mmyyyy może to nie nagrywarka ;)

07.06.2006
10:56
[5]

Blond_Alex [ Nożowniczka ]

No właśnie, ja przy swojej nagrywarce miałam to samo, ale zainstalowanie ASPI pomogło. A tu ni cholery :/ To na pewno jest nagrywarka - info Tool widzi jej parametry i model.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.