GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy da sie znaleźć Spolszczenie do Heroes of Might and Magic 2 ???

07.06.2006
07:35
smile
[1]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

Czy da sie znaleźć Spolszczenie do Heroes of Might and Magic 2 ???

No właśnie jak w temacie , mam oryginalną grę ale niestety po angielsku i chciał bym jakieś spolszczenie do niej znaleźć oczywiście jeśli istnieje ,ostatnio bardzo mi sie dobrze gra z Koleżanką w to a ona nie wszystko kuma wiec fajniej jak by było po polskiemu

07.06.2006
08:16
[2]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

KUBOS -----------> jeżeli chodzi o HOMM2, to chyba nigdy nie powstała polska wersja tej gry. Pozostaje udać się do Empiku z 20 PLN w kieszeni i kupić HOMM3 wraz z dodatkami z Extra Klasyki.

07.06.2006
08:19
[3]

sajlentbob [ Generaďż˝ ]

wersja PL była ale nie w formie patcha tylko pełnej instalacji

07.06.2006
08:19
[4]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Owszem, powstala polska wersja. Kiedys sprzedawal ja CDP w jakiejs taniej serii (tanie granie bodajze) razem z homm1 pl.

07.06.2006
08:23
[5]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Oczywiście, że powstała polska wersja a przygotowała ją firma Mirage w 1997 roku. Wystarczy mieć zmodyfikowany plik .exe i wgrać go do katalogu z grą. Jakość tłumaczenia pozostawia wiele do życzenia, w dodatku nie ma polskich znaków (zamiast "ł" dali "t") - na Twoim miejscu dałbym sobie spokój.

07.06.2006
08:27
smile
[6]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

Nom ale zawsze lepsze to niż nic :)oczywiście 3 jak będę tylko w empiku to sobie strzelę a teraz póki nie mam musze korzystać z tej wersji :)

07.06.2006
10:25
[7]

Ryslaw [ Patrycjusz ]

UV Impaler --> powstały dwie polskie wersje. Jedną robiła Mirage, drugą CDP (sam tłumaczyłem).

07.06.2006
10:28
[8]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Ryslaw ---> A w tej drugiej są polskie znaki?

07.06.2006
10:28
[9]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Sa

07.06.2006
10:29
[10]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Kurcze. Gdzieś mam oryginał wydany przez Mirage z Bonus CD. Polska wersja plus pare ciekawych scenariuszy. Tylko nie wiem, czy znajde. Poszukam w każdym razie.

ps. Ale dodatku Price of Loyality to chyba nikt nie przetłumaczył?

ps2. Z kupnem H IV dostałem H2 i H3 zarazem. Czy ta wersja H2 była spolszczona?

07.06.2006
10:33
[11]

Ryslaw [ Patrycjusz ]

UV --> oczywiscie, ze sa. Lokalizacja jest, nieskromnie powiem, bardzo niezla :)

07.06.2006
10:34
[12]

Ryslaw [ Patrycjusz ]

Cainoor --> Price of Loyalty na pewno tlumaczylem.

Ta wersja z H4 jest spolszczona.

07.06.2006
10:34
[13]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Cainoor --> to wydanie o ktorym pisalem jest w wersji gold, czyli Price of Loyality tez jest przetlumaczone.

07.06.2006
10:35
[14]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

No ja mam tylko wersję z Mirage, ale miło się dowiedzieć, że ktoś zrobił to lepiej. :)

07.06.2006
10:36
[15]

Ryslaw [ Patrycjusz ]

Tak dodam tylko, że jedynke też robiłem i też została wydana zlokalizowana.

07.06.2006
10:38
[16]

Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]

Full PL HoMMII jest w wydaniu GIER EXTRA o Heroes of Might and Magic, wciąż w kioskach.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.