GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Iracki Sniper ....

06.06.2006
23:23
[1]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

Iracki Sniper ....

mam na komputerze film o irackim snajperze ktory zabija amerykanskich marins ...

Jezeli jestescie zainteresowani moge wrzucic do 18+ lecz musze miec strone gdzie mozna to uploadowac, ale ostrzegam jest to straszny film :(

06.06.2006
23:24
[2]

Reloaded [ Pretorianin ]

06.06.2006
23:25
[3]

Da_Mastah [ Elite ]

06.06.2006
23:28
[4]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

za 20 min bedzie [24 mb]

06.06.2006
23:48
[5]

Ktosik2 [ Pretorianin ]

z ogrish sciagneles ?? straszny sama prawda.Tyle ze biedni marins gina a co sami robia to juz na tasmach niestety nie jest uwiecznione a napewno sa gwalty kobiet zabojstwa niewinnych cywili na porzadku dziennym bez swiadkow z zachodu a ze tlum sobie po wrzeszczy w dziwnym jezyku o zbrodniach jankesow trudno i tak kazdy na zachodzie uwaza ich za bezmozga dzicz i w nic nie wierzy.Niestety ukazywana jest nam tylko 1 strona medalu jacy to arabowie okrutni i niedobrzy.Fakt z obcinaniem glow troche przeginaja ale nie maja zadnych szans w otwartym starciu z usa wiec jakos radzic sobie musza ot taka iracka partyzantka hehe.I jak amerykanie wlana rakieta w blok mieszkalny i zginie 100 mieszkancow w tym dzieci to jest ok ladniej to brzmi w wiadomosciach niz irakijczycy obcieli glowe zakladnikowi.

06.06.2006
23:50
[6]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

juz jest dodane w dziale +18

zassalem z torrenta ...

06.06.2006
23:50
[7]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Skoro straszny to po cholerę oglądać? Nie ciekawią mnie ostatnie przykre chwilę jakiegoś człowieka.

06.06.2006
23:51
smile
[8]

rethar [ Konsul ]

pierwsza moja mysl po przeczytaniu tytulu watku - jakis zdolny pilkarz i jego popisy

06.06.2006
23:52
[9]

Babiczka [ Generaďż˝ ]

jogurt ---> zgadzam sie z Toba Nie musisz tego ogladac ...

BTW wypowiadajcie sie w innym watku :)

Ktosik2---> widocznie cos zle wypelniles przy rejestracji :>

06.06.2006
23:54
[10]

Ktosik2 [ Pretorianin ]

ehh nie sciagne nie zobacze bo nie moge wejsc do watki +18 hah a mam duzo ponad 20.

06.06.2006
23:59
[11]

barejn [ Konsul ]

Babiczka dawaj to tu!!

07.06.2006
00:03
[12]

barejn [ Konsul ]

dajcie link do tego filmiku! dawno osiemnache skonczyłem a nie widze nigdzie tego linka

07.06.2006
00:07
[13]

gladius [ Subaru addict ]

Filmik propagandowy. Dla równowagi jankescy snajperzy zdejmują kilka razy więcej brudasów.

07.06.2006
00:08
[14]

Bury Pies [ Konsul ]

@ gladius

Amen.

07.06.2006
00:12
[15]

Ktosik2 [ Pretorianin ]

to jest straszne ?? to wy strasznych filmow chyba nie widzieliscie ten to light(widzialem takie gdzie glowe obcinaja na zywca z duzymi zblizeniami to mozna nazwac strasznym filmem zreszta tez na wojnie ale juz na innej ale linka nie podam bo jeszcze dzieciaki z gimnazjum naogladaja sie i beda glowy obcinac hehe).A to filmik o jakims niedzielnym snajperze heh bardziej po rekach walil lub w tulow a tam maja kamizeliki kulodporne choc nie wiem czy taki pocisk przebije taka nie znam szczegolow.Tylko pare headshotow a tak albo slepy ten snajper albo bardzo laskawy.Straszne to by to bylo gdyby chlopaki z usa zostali zmuszani do sluzby a tak wojsko zawodowe moga przejzec internet i zobaczyc w co sie pakuja i nie isc.To jest wojna wiec chyba oczywiste ze ludzie gina.

07.06.2006
00:26
[16]

erton [ Fink ]

Jedno co mnie zastanawia to czym ci terrorysci kreca swoje filmy. Kamera w komorce? Dlaczego skoro maja niby miliony dolarow na narkotykach itp nie moga sobie kupic jednej normalnej kamery? No, chyba, ze kreci je ktos inny...

07.06.2006
00:33
[17]

Ktosik2 [ Pretorianin ]

Juz poprzedniego posta nie moge edytowac a cos chce dopisac.Ja mam odmienne zdanie na temat takich filmikow wiekszosc oburza sie jakie to jest straszne i okropne.Ja mysle ze czlowiek z uksztaltowana w miare psychika powinien zapoznac sie zobaczyc takie rzeczy do czego zdolny jest drugi czlowiek pierwszy raz jak zobaczylem "straszne filmy" to dziwilem sie jak tak w ogole mozna zrobic heh.Albo inna kwestia slyszymy w wiadomosciach zginelo 500 osob i jemy sobie smacznie obiadek pozniej kolejny news i mamy to gdzies a jak zobaczymy prawdzwe zdjecia z miejsc tragedii napewno zapadnie nam to na dluzej w pamieci i dopiero zdamy sobie sprawe z ogromu tragedii.Choc i sa swiry ktore na podstawie okrutynch filmow beda chcialy to powtarzac lub bedzie ich to podniecac sick! wiec nie kazdy powinien takie rzeczy ogladac.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.