GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kody spod nakretek pepsi!!!

06.06.2006
22:55
smile
[1]

cka [ Junior ]

kody spod nakretek pepsi!!!

witam mam wielka prosbe czy moglibyscie tutaj wypisywac kody spod nakretek pepsi, mirindy badz 7up .....zajmuje to kilka sekund a byloby mi potrzebne :) z gory thx dla tych ktorzy okarza sie pomocni .... i prosze nie komentowac bezsensownie mojej wypowiedzi....to tylko prosba... pozdrawiam

06.06.2006
22:58
[2]

zylla [ Dezerter ]

lol kolejny semp na te nagrody

06.06.2006
22:59
[3]

Reloaded [ Pretorianin ]

I tak nic nie wygrasz. Szkoda czasu. :)

06.06.2006
22:59
smile
[4]

BBC BB [ massive attack ]

semp

06.06.2006
23:00
smile
[5]

_zielak_ [ 8 pasażer Nostromo ]

semp

06.06.2006
23:00
[6]

Reloaded [ Pretorianin ]

BBC --> w jakimś wątku czytałem że znasz linka do gierek do NOKII 6020? Dasz ?:)

06.06.2006
23:01
smile
[7]

.:Jj:. [ The Force ]

Niestety nie pijam żadnego z powyższych napojów, więc nie pomogę za dużo..

06.06.2006
23:01
[8]

Reloaded [ Pretorianin ]

Jj --> a czemu nie pijasz tych napojów?

06.06.2006
23:02
[9]

BBC BB [ massive attack ]

Reloaded -->> Przykro mi, ale warez więc raczej nie mogę ;]

06.06.2006
23:02
smile
[10]

Harrvan [ Towarzysz ]

"semp"

*spadl z krzesla*

06.06.2006
23:03
smile
[11]

BBC BB [ massive attack ]

zylla -->> Właśnie zostałeś debilem roku, gratulacje :D

06.06.2006
23:03
smile
[12]

Reloaded [ Pretorianin ]

Daj linka, ja go skopiuję i potem dasz edycję i zniknie<prosi>

06.06.2006
23:04
[13]

musaidi1111 [ Legend ]

00T9

[ja widzialem]

06.06.2006
23:05
[14]

cka [ Junior ]

widze ze cokolwiek by nie napisac odrazu beda te komentarze... a moze by tak pomoc?? nie trzeba dobic...

06.06.2006
23:07
[15]

BBC BB [ massive attack ]

Nikt nic nie widział :P

06.06.2006
23:08
smile
[16]

Reloaded [ Pretorianin ]

Już. Wielkie dzięki. :)

06.06.2006
23:11
smile
[17]

.:Jj:. [ The Force ]

Nie wiem sam, po prostu, jeśli już to colę light, za słodkie dla mnie to, poza tym przepiło mi się chyba za młodu hehe.. nie żebym mówił że niedobre czy coś..

06.06.2006
23:13
[18]

kowalskam [ Senator ]

trafna kategoria, nie ma co!

07.06.2006
01:16
[19]

cka [ Junior ]

w takim razie wielkie dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.