
cka [ Junior ]
kody spod nakretek pepsi!!!
witam mam wielka prosbe czy moglibyscie tutaj wypisywac kody spod nakretek pepsi, mirindy badz 7up .....zajmuje to kilka sekund a byloby mi potrzebne :) z gory thx dla tych ktorzy okarza sie pomocni .... i prosze nie komentowac bezsensownie mojej wypowiedzi....to tylko prosba... pozdrawiam
zylla [ Dezerter ]
lol kolejny semp na te nagrody
Reloaded [ Pretorianin ]
I tak nic nie wygrasz. Szkoda czasu. :)

BBC BB [ massive attack ]
semp

_zielak_ [ 8 pasażer Nostromo ]
semp
Reloaded [ Pretorianin ]
BBC --> w jakimś wątku czytałem że znasz linka do gierek do NOKII 6020? Dasz ?:)

.:Jj:. [ The Force ]
Niestety nie pijam żadnego z powyższych napojów, więc nie pomogę za dużo..
Reloaded [ Pretorianin ]
Jj --> a czemu nie pijasz tych napojów?
BBC BB [ massive attack ]
Reloaded -->> Przykro mi, ale warez więc raczej nie mogę ;]

Harrvan [ Towarzysz ]
"semp"
*spadl z krzesla*

BBC BB [ massive attack ]
zylla -->> Właśnie zostałeś debilem roku, gratulacje :D

Reloaded [ Pretorianin ]
Daj linka, ja go skopiuję i potem dasz edycję i zniknie<prosi>
musaidi1111 [ Legend ]
00T9
[ja widzialem]
cka [ Junior ]
widze ze cokolwiek by nie napisac odrazu beda te komentarze... a moze by tak pomoc?? nie trzeba dobic...
BBC BB [ massive attack ]
Nikt nic nie widział :P

Reloaded [ Pretorianin ]
Już. Wielkie dzięki. :)

.:Jj:. [ The Force ]
Nie wiem sam, po prostu, jeśli już to colę light, za słodkie dla mnie to, poza tym przepiło mi się chyba za młodu hehe.. nie żebym mówił że niedobre czy coś..
kowalskam [ Senator ]
trafna kategoria, nie ma co!
cka [ Junior ]
w takim razie wielkie dzieki