GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Samoczynny reset kompa :/

06.06.2006
20:48
smile
[1]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Samoczynny reset kompa :/

Niestaty musze stwierdzic , ze od jakiegos czasu komp sam mi sie resetuje :/ Nie codziennie , ale co pare dni :|
Niedawno w tym samym momencie mojemu bratu takze komp sie zresoetowal sam , jednak mi czesciej sie to zdarza:/

Domyslam sie , ze to moze byc jakis vir ew. zasilacz powoli siada :/

Tu screen z napieciami z Everesta

06.06.2006
20:50
[2]

Grungowiec [ LENIWIEC ]

imo to zasilacz, wymień na lepszy i problem z głowy :)

07.06.2006
10:55
smile
[3]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Upne , bo wczoraj gol szwankowal cos

Moze cos jest z procesami ?? Ten winlogon mi nie pasi ... wczesniej go nie bylo

A tu procesy ->

07.06.2006
11:01
[4]

yazz_aka_maish [ Legend ]

winlogon chyba znika zaraz po zalogowaniu (?)

Sprawdź pamięci, to może być również ich wina.

07.06.2006
11:02
[5]

matchaus [ sturmer ]

Samoczynne resety to zasadniczo wina:
- zasiłki
- pamięci
- płyty głównej (najgorszy wariant, ale niestety możliwy...)

07.06.2006
11:04
[6]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Hmm , pamieci raczej dobre , 1GB Kingstona ;]
Predzej zasilacz mam Codegen 300W :/ Dziala juz 4 lata prawie ;]
Po wakacjach chyba wymienie , tylko jaki polecacie do 200zl ?
Moj konfing jest w sygnaturce VVV

07.06.2006
11:10
[7]

peanut [ kriegsmaschine ]

huntkey'a 350, tagana 330/380 (ten drugi, troche ponad 200). seasonic, topower dobre, ale duzo drozsze;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.