
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Samoczynny reset kompa :/
Niestaty musze stwierdzic , ze od jakiegos czasu komp sam mi sie resetuje :/ Nie codziennie , ale co pare dni :|
Niedawno w tym samym momencie mojemu bratu takze komp sie zresoetowal sam , jednak mi czesciej sie to zdarza:/
Domyslam sie , ze to moze byc jakis vir ew. zasilacz powoli siada :/
Tu screen z napieciami z Everesta
Grungowiec [ LENIWIEC ]
imo to zasilacz, wymień na lepszy i problem z głowy :)

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Upne , bo wczoraj gol szwankowal cos
Moze cos jest z procesami ?? Ten winlogon mi nie pasi ... wczesniej go nie bylo
A tu procesy ->
yazz_aka_maish [ Legend ]
winlogon chyba znika zaraz po zalogowaniu (?)
Sprawdź pamięci, to może być również ich wina.
matchaus [ sturmer ]
Samoczynne resety to zasadniczo wina:
- zasiłki
- pamięci
- płyty głównej (najgorszy wariant, ale niestety możliwy...)
Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Hmm , pamieci raczej dobre , 1GB Kingstona ;]
Predzej zasilacz mam Codegen 300W :/ Dziala juz 4 lata prawie ;]
Po wakacjach chyba wymienie , tylko jaki polecacie do 200zl ?
Moj konfing jest w sygnaturce VVV
peanut [ kriegsmaschine ]
huntkey'a 350, tagana 330/380 (ten drugi, troche ponad 200). seasonic, topower dobre, ale duzo drozsze;)