GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Bramka sms (darmowa)...

06.06.2006
18:47
[1]

E_G300 [ Wielki Fan EG2006 ]

Bramka sms (darmowa)...

Witam.

Potrzebuję link do jakiejś darmowej bramki sms,
z której będzie mozna wysłać sms [za darmo]
do sieci Sami Swoi.

Z góry dziękuję za pomoc.

06.06.2006
23:09
[2]

TURIN9 [ Konsul ]

bramka Plusa nie przejdzie?

07.06.2006
00:22
[3]

czeslaw [ Legionista ]

mBox dla ludzi z Idei/Orange

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.