GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mały problem

06.06.2006
16:32
smile
[1]

bart-2 [ Konsul ]

Mały problem

Witam :)

Mam następujący problem, mój brat korzystał ostatnio z kompa i coś pokombinował, że jak chcę sobie ściągnąć jakiś filmik i klikam na link aby pobrać, to nawet sie nie pyta gdzie go zapisac tylko lecą procenty tak jakby go pobierał (ale nie pobiera tylko otwiera) i otwiera go w winampie, a zaś jak chce poprać jakiś program to pyta gdzie go zapisać ale jak już wezme żeby zaspiał to nagle znika okienko pobierania i nie pobiera :|. Jedynie przez flash geta jest all ok. Wiecie gdzie to można ustawić ?? Z góry dzieki i pozdro

06.06.2006
16:36
[2]

mcl007 [ Galaxy Ranger ]

Nacisni prawym na linku i z menu co sie otworzy daj Zapisz jako....

06.06.2006
16:40
smile
[3]

bart-2 [ Konsul ]

mcl007 => nawet jak tak robie to sie traci okienko zapisywania i nie pobiera, zapomniałem dodać że moja przeglądarka to Mozilla Firefox

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.