G Unit [ Centurion ]
6600 GT jakiej firmy kupic?
chce sobie zakupic w.w. karte i sie zastanawiam jakiej firmy wziasc, czy to ma jakas roznice? prosze o jakies porady tak do 600 zl bo tyle chce przeznaczyc. fajnie by bylo jakbyscie mogli jeszcze podac jakies liniki z komputerowymi sklepami. z gory thx.
Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]
Na AGP czy PCI-E?
Za 600zł można kupić 6800XT.
AGP:
PCI-E:
G Unit [ Centurion ]
na AGP bo mam plyte Intela 865
hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]
szczerze? byle jakiej, co za roznica czy to galaxy czy gigabyte...popatrz tylko ktora ma najwieksze taktowania pamieci/rdzenia i juz...
Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]
Bierz 6800XT, w niskich rozdzielczościach jest równe 6600GT ale w wyższych (i przy włączonym AF + AA) jest znacząco szybsze.

ciemek [ Senator ]
ja moge polecic Ci Gigabyte, bo sam uzywam bez zadnych problemow.
Pozdro.
G Unit [ Centurion ]
no wlasnie mi tez sie wydaje ze chyba lepiej jak sa lepsze taktowania no i pamied ddr3.
to ktory waszym zdaniem
6600 GT
czy ten ktory podal Ozzie 6800 AGP

Bubu [Deegan] [ Chor��y ]
Jesli przeczytales to co napisal Ozzie: w niskich rozdzielczościach jest równe 6600GT ale w wyższych (i przy włączonym AF + AA) jest znacząco szybsze. to powinienes wiedziec. Bierz 6800XT i po zabawie. Milej gry.