GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

6600 GT jakiej firmy kupic?

06.06.2006
16:31
[1]

G Unit [ Centurion ]

6600 GT jakiej firmy kupic?

chce sobie zakupic w.w. karte i sie zastanawiam jakiej firmy wziasc, czy to ma jakas roznice? prosze o jakies porady tak do 600 zl bo tyle chce przeznaczyc. fajnie by bylo jakbyscie mogli jeszcze podac jakies liniki z komputerowymi sklepami. z gory thx.

06.06.2006
16:35
[2]

Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]

Na AGP czy PCI-E?

Za 600zł można kupić 6800XT.

AGP:

PCI-E:

06.06.2006
16:37
[3]

G Unit [ Centurion ]

na AGP bo mam plyte Intela 865

06.06.2006
16:40
[4]

hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]

szczerze? byle jakiej, co za roznica czy to galaxy czy gigabyte...popatrz tylko ktora ma najwieksze taktowania pamieci/rdzenia i juz...

06.06.2006
16:40
[5]

Ozzie [ NVIDIA - AGEIA fanboy ]

Bierz 6800XT, w niskich rozdzielczościach jest równe 6600GT ale w wyższych (i przy włączonym AF + AA) jest znacząco szybsze.

06.06.2006
16:42
smile
[6]

ciemek [ Senator ]

ja moge polecic Ci Gigabyte, bo sam uzywam bez zadnych problemow.

Pozdro.

06.06.2006
16:43
[7]

G Unit [ Centurion ]

no wlasnie mi tez sie wydaje ze chyba lepiej jak sa lepsze taktowania no i pamied ddr3.

to ktory waszym zdaniem
6600 GT

czy ten ktory podal Ozzie 6800 AGP

06.06.2006
16:49
smile
[8]

Bubu [Deegan] [ Chor��y ]

Jesli przeczytales to co napisal Ozzie: w niskich rozdzielczościach jest równe 6600GT ale w wyższych (i przy włączonym AF + AA) jest znacząco szybsze. to powinienes wiedziec. Bierz 6800XT i po zabawie. Milej gry.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.