GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do fanów Footballa Managera !

06.06.2006
15:54
smile
[1]

matirixos [ Generaďż˝ ]

Pytanie do fanów Footballa Managera !

Już nie moge wytrzymać do wakacji ! Bo mam zagrać z kumplem przez neta :]
Tylko ostatnie uaktualnienie i patch wyszły w lutym :/ Czy ktoś wie może czy będzie jeszcze za niedługo jakieś uaktualnienie albo patch ?

06.06.2006
15:57
[2]

J0lo [ Legendarny Culé ]

oficjalne patche które zmieniają składy na aktualne kończą się wraz z nowym sezonem z tego co pamiętam. za to amatorskie uaktualnienia są zazwyczaj tylko do następnego sezonu. więc jak masz 2005 to na sezon 2006-07 nie liczyłbym na nic. jeśli masz 2006 to raczej będzie koło września jak zamkną okno trasferowe

06.06.2006
16:01
smile
[3]

matirixos [ Generaďż˝ ]

Mam 2006 oczywiście. Kurde szkoda jakby to była prawda :/ Myślałem że wyjdzie coś na początek wakacji

06.06.2006
16:02
smile
[4]

War [ krieg ]

Na czym polega gra multi w Managerach? :)

06.06.2006
16:03
smile
[5]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

War
Jest dwóch 'żywych' managerów :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.