
matirixos [ Generaďż˝ ]
Pytanie do fanów Footballa Managera !
Już nie moge wytrzymać do wakacji ! Bo mam zagrać z kumplem przez neta :]
Tylko ostatnie uaktualnienie i patch wyszły w lutym :/ Czy ktoś wie może czy będzie jeszcze za niedługo jakieś uaktualnienie albo patch ?
J0lo [ Legendarny Culé ]
oficjalne patche które zmieniają składy na aktualne kończą się wraz z nowym sezonem z tego co pamiętam. za to amatorskie uaktualnienia są zazwyczaj tylko do następnego sezonu. więc jak masz 2005 to na sezon 2006-07 nie liczyłbym na nic. jeśli masz 2006 to raczej będzie koło września jak zamkną okno trasferowe

matirixos [ Generaďż˝ ]
Mam 2006 oczywiście. Kurde szkoda jakby to była prawda :/ Myślałem że wyjdzie coś na początek wakacji

War [ krieg ]
Na czym polega gra multi w Managerach? :)

Sizalus [ Generaďż˝ ]
War
Jest dwóch 'żywych' managerów :)