GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

haslo admina , jak skasowac albo podgladac

06.06.2006
14:27
[1]

HENIO55 [ Pretorianin ]

haslo admina , jak skasowac albo podgladac

otoz mam maly problem zastanawiam sie czy jest jakas mozliwosc aby skasowac albo widziec haslo administartora systemu na koncie ograniczonym ??? prosze o szybka odpowiedz

06.06.2006
14:28
[2]

Plantator [ Prokonsul ]

skasować sie da, uruchamiasz linuksa z płyty i kasujesz plik z hasłami

06.06.2006
14:30
[3]

HENIO55 [ Pretorianin ]

a da sie jakos z bez linuksa ??

06.06.2006
14:42
[4]

wysiu [ ]

Da, zamiast linuksa moze byc dyskietka startowa (z dogranym sterownikiem do obslugi ntfs, jesli tak jest dysk sformatowany), lub np live cd windowsa, typu BartPE.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.