HENIO55 [ Pretorianin ]
haslo admina , jak skasowac albo podgladac
otoz mam maly problem zastanawiam sie czy jest jakas mozliwosc aby skasowac albo widziec haslo administartora systemu na koncie ograniczonym ??? prosze o szybka odpowiedz
Plantator [ Prokonsul ]
skasować sie da, uruchamiasz linuksa z płyty i kasujesz plik z hasłami
HENIO55 [ Pretorianin ]
a da sie jakos z bez linuksa ??
wysiu [ ]
Da, zamiast linuksa moze byc dyskietka startowa (z dogranym sterownikiem do obslugi ntfs, jesli tak jest dysk sformatowany), lub np live cd windowsa, typu BartPE.