Juanhijuan [ Konsul ]
Poszukuje ciekawej mapy do Heroes III
Nie wiem czy ktoś jeszcze się tą grą interesuje, ale warto zapytać.
Poszukuje mapy, która spełnia wymienione kryteria:
- dla 2 graczy
- 3-4 graczy komputerowych
- najlepiej zrobiona przez jakiegoś gracza - choć niekoniecznie
- misja to -zniszczyć wszystkich przeciwników
- 3 lub 4 poziom trudności
- dobrze by było jeszcze, żeby zamki nie były narzucone przez mapę
Jeśli ktoś mógłby pomóc będe bardzo wdzięczny. Znalazłem mnóstwo map w necie, ale nie zdołam wszystkich przejrzeć.

Aragorn, Syn Arathorna [ ]
kup sobie KŚ gry extra nr. 4/2006 za 6.90 zeta...
dali bardzo dużo map do HIII