GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Soul Calibur z DreamCasta - emulator?

06.06.2006
13:41
smile
[1]

Qri$ [ Konsul ]

Soul Calibur z DreamCasta - emulator?

Naszła mnie pewna myśl, ale nie wiem zbyt wiele o emulowaniu konsol. Czy mogę zagrać w tą gierkę na PC? Czego potrzebuję?

06.06.2006
13:42
[2]

pecet007 [ ]

Chankast, nie jest już rozwijany ale daje radę, grałem u kumpla na 2GHz maszynce i wyciągał 7-10 fpsów


btw: ja bym sobie kupił DC, niedużo na allegro kosztuje...

06.06.2006
13:47
[3]

Qri$ [ Konsul ]

No tak, ale tylko dla jednej gierki?

Dzięki za link

06.06.2006
13:49
[4]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Qri$-->

Jest wiele wyśmienitych tytułów dla których warto kupić makarona.

06.06.2006
13:51
[5]

Qri$ [ Konsul ]

To w sumie nie dla mnie tylko dla brata chciałem. Zastanowię się :)

06.06.2006
13:54
[6]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Imo DC z 4 padami i Power Stone na zabawa "na stodwa", jedna z najlepszych multiplayerowych gier, która mną zawładnęła. Sonic też daje radę, świetnie mi się grało. HoTD z dwoma gunami daje tyle miodności, że nie chce się odstawać od konsoli. Nawet Chuchu Rocket (logiczna - nie przepadam) skopało mi tyłek. RE: Code Veronica, Illbleed, Carier to bardzo sympatyczne survival horrory. Dużo tak można wymieniać.

06.06.2006
13:58
[7]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

BTW dlaczego SEGA wycofałą DC z rynku? Zapowiadało się wiele MOCNYCH produkcji , a i grafa była na wysokim poziomie.

06.06.2006
14:00
[8]

Qri$ [ Konsul ]

Jaki to jest poziom grafci? Tak w porównaniu do rozdzielczości PC, albo Playstation?

06.06.2006
14:03
[9]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Zuromil -->

Pojawiło się PS2, DC zaczął zaliczać straty i cena spadała. W pewnym momencie produkcja się nie opłacała - tak przynajmniej fama głosi.

Qri$ -->

Grafika plasuje się pomiędzy N64, a PS2.

06.06.2006
14:08
smile
[10]

Sephion [ One Winged Angel ]

Da sie grac i to calkiem niezle :) Ja na athlonie 3000 mam ponad 40fps przewaznie. Jest troche bledow w grafice, ale tylko w menu i wyborzepostaci, sama gra jest w pelni emulowana.

06.06.2006
14:28
smile
[11]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Sephion --> A grales moze na tym emulku w Shenmue?

06.06.2006
14:40
[12]

Sephion [ One Winged Angel ]

Niestety SC to aktualnie jedyna gra na DC jaka mam :(
Ale z checia bym sprobowal zagrac w Shenmue, slyszalem, ze swietne jest.

06.06.2006
15:48
[13]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

mi na p4 3 ghz tez sc na chankast smiga bardzo dobrze.

ogolnie polecam ngemu.com jak sie chcesz pobawic emulatorami.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.