*MRO* [ Centurion ]
Co zrobić aby chodziły gry na XP stare - takie co nie chodzą? (Np: RCT1)
Wszystko o co prosze jest w temacie ;]
Master_2 [ Konsul ]
DosBox <- czy jak to tam ma ;)
W CD-a byl artykul o tym..
Thrud [ Generaďż˝ ]
kuknij te stronki jest napisane co i jak