GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co zrobić aby chodziły gry na XP stare - takie co nie chodzą? (Np: RCT1)

06.06.2006
06:56
[1]

*MRO* [ Centurion ]

Co zrobić aby chodziły gry na XP stare - takie co nie chodzą? (Np: RCT1)

Wszystko o co prosze jest w temacie ;]

06.06.2006
08:01
[2]

Master_2 [ Konsul ]

DosBox <- czy jak to tam ma ;)

W CD-a byl artykul o tym..

06.06.2006
08:05
[3]

Thrud [ Generaďż˝ ]

kuknij te stronki jest napisane co i jak




© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.