GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Akurat Fantasmagorie

05.06.2006
21:26
smile
[1]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

Akurat Fantasmagorie

Kto słuchał?

Dla mnie porażka, słuchajac płyte nasuwa mi sie tylko jedno skojarzenie, hiciory z wesela

Zespół odnotowuje tendencje zniżkowa, rozpoczynajac na naprawde dobrych pomaranczach i konczac tandetna fantasmagorie

07.06.2006
23:14
smile
[2]

dezerter. [ Konsul ]

Akurat to taki zespół który ciężko ocenić po jednym przesłuchaniu ja jestem świeżo po jak dla mnie rewelacyjnym koncercie w Olkuszu ,i jescze świeższy przesłuchaniu nowej płyty trudno mi cokolwiek zawyrokować od kopa.

Napewno płyta nie ma takich kilerów jak Pomarańcze czy Prowincja ,tu nie znajdziesz Hahaczyka czy Lubie Mówić z Tobą albo Do Prostego Człowieka lub wielu innych super kawałków(tu wstaw co lubisz:)

Ale zespół dalej gra na wysokim poziomie i jakieś rodzynki napewno na dniach wyłowie a porównanie do weselnych songów jest co najmniej niesprawiedliwe oraz krzywdzące.

A in jeszcze jedno jak to kończoncy?Trza było iśc na jakiś ich koncert tam wcale nie widać by formuła się wyczerpała co prawda drugi Kult czy Daab to nie jest ale póki co nic lepszego jescze nie wymyslono a i na choryzoncie nic lepszego nie widać.

13.06.2006
12:33
smile
[3]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

hmm... przesłuchałem płytę narazie jeden raz.
Tylko dwie piosenki wpadły mi w ucho - "fantasmagorie" ->chwytliwa melodia (a do tego ciągle w radio leci), ale ten tekst jest jakiś taki nijaki :|
A drugi kawałek (moim zdaniem narazie najlepszy na płycie) - "sama śmietanka" :)

13.06.2006
12:56
smile
[4]

fftc [ Generaďż˝ ]

Był koncert w Olkuszu i ja nie wiedziałem???:/ Jeśli chodzi o nową płytę to po pierwszym przesłuchaniu również stwierdziłem że jest do kitu.. a teraz słucham kilka razy dziennie:] Spodziewałem się czegoś zupełnie innego i stąd początkowa reakcja. Płyty słucha się bardzo przyjemnie..

15.06.2006
15:22
smile
[5]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Ja się chyba właśnie przekonałem do tego albumu. Faktycznie, nie jest to czego się oczekiwało, ale słucha mi się tego coraz lepiej :)

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.