GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra redline - słyszał ktoś o tym?

05.06.2006
20:51
[1]

Apocalyptiq [ Konsul ]

Gra redline - słyszał ktoś o tym?

Słyszeliście o grze redline? Jest dość stara ale pamiętam jak to sie kiedyś fajnie grało. Może ktoś wie skąd można to cudo ściągnąć?

05.06.2006
21:05
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Czy o tą gre chodzi ?



Redline to dynamiczna gra akcji stanowiąca interesujące połączenie strzelaniny FPS z symulacją pojazdu bojowego. Gracze przenoszą się do roku 2066, gdzie ze znanej nam Ziemi zostały tylko popioły, elita ludzkości schroniła się w izolowanych miastach, a reszta ocalałych ludzi musi walczyć o byt.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.