
bziumm [ Junior ]
szukam gry "clan"
Witam, zna ktos moze grę "Clan" ? Zalezy mi na dowiedzeniu sie jaka firma ja wydala itp zebym mogl ja sciagnac. Jedyne co wiem to to ze gra ukazala sie jako demowka na krazku w jednym z polskich czasopism komputerowych (cdaction lub click!) Została wydana około 2000r. Kierujemy postacia ktora ma po dwoch stronach ekranu banki z mana i lifem, tak jak na przyklad w diablo, postacia przechodzi sie po malych sceneriach z jednej na druga tak jak np w fallout. Jedyne jeszcze co pamietam to ze na samym poczatku tego dema znajdywalo sie czerwony krysztal. To wszystko:( Wie ktos moze cos wiecej o tej grze?

Sznapi [ Parufka ]
Klan?