GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam gry "clan"

05.06.2006
20:31
smile
[1]

bziumm [ Junior ]

szukam gry "clan"

Witam, zna ktos moze grę "Clan" ? Zalezy mi na dowiedzeniu sie jaka firma ja wydala itp zebym mogl ja sciagnac. Jedyne co wiem to to ze gra ukazala sie jako demowka na krazku w jednym z polskich czasopism komputerowych (cdaction lub click!) Została wydana około 2000r. Kierujemy postacia ktora ma po dwoch stronach ekranu banki z mana i lifem, tak jak na przyklad w diablo, postacia przechodzi sie po malych sceneriach z jednej na druga tak jak np w fallout. Jedyne jeszcze co pamietam to ze na samym poczatku tego dema znajdywalo sie czerwony krysztal. To wszystko:( Wie ktos moze cos wiecej o tej grze?

05.06.2006
20:46
smile
[2]

Sznapi [ Parufka ]

Klan?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.