GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

http://www.sport.zj.pl I CO O TYM MYŚLICIE????

05.06.2006
20:08
smile
[1]

Mati PC [ Pretorianin ]

http://www.sport.zj.pl I CO O TYM MYŚLICIE????

I co myślicie o tej stronce????
Jest ona w pełni poświęcona sportu, bardzo przyjemne forum.
Jedyna wada to jeszcze mało userów ale to się może zmienić.
Co o nim sądzicie???
Zapraszam wszystkich do rejestracji.
pozdr all

05.06.2006
20:12
[2]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Forum jak forum. Znam wiele różnych forów i mówie:
"Zima, zima, zima..."

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.