
Mati PC [ Pretorianin ]
http://www.sport.zj.pl I CO O TYM MYŚLICIE????
I co myślicie o tej stronce????
Jest ona w pełni poświęcona sportu, bardzo przyjemne forum.
Jedyna wada to jeszcze mało userów ale to się może zmienić.
Co o nim sądzicie???
Zapraszam wszystkich do rejestracji.
pozdr all
Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
Forum jak forum. Znam wiele różnych forów i mówie:
"Zima, zima, zima..."