GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

...dziwne wydarzenia? Dawno o nich nie było. :P

05.06.2006
20:08
[1]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

...dziwne wydarzenia? Dawno o nich nie było. :P

Coś dano nikt nie pisało dziwnych wyrarzeniach jakie miały miejsce... :P A nawet chyba wątek seryjny był...

Więc jak coś było fajnego/dziwnego napiszcie o tym. :P

05.06.2006
20:10
[2]

*Ice* [ Pretorianin ]

Dzis widziałem kota z 5 łapami... dziwne ;]

PS. siema Kriss stary druhu ;P

05.06.2006
20:10
[3]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

chodzi Ci o to ? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4593432

05.06.2006
20:12
[4]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

bekas86 ---> Dokładnie... ale chodzi mi o to żeby tutaj pisać, bo tamte historie znam... :P


*Ice* ---> To my się znamy? :P

05.06.2006
20:16
[5]

*Ice* [ Pretorianin ]

kriss---->Lee z tej strony :>

05.06.2006
20:17
smile
[6]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

WoW staryyyy... :) To faktycznie... :) Witam pana... :P Zagadam na GG zaraz. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.