kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
...dziwne wydarzenia? Dawno o nich nie było. :P
Coś dano nikt nie pisało dziwnych wyrarzeniach jakie miały miejsce... :P A nawet chyba wątek seryjny był...
Więc jak coś było fajnego/dziwnego napiszcie o tym. :P
*Ice* [ Pretorianin ]
Dzis widziałem kota z 5 łapami... dziwne ;]
PS. siema Kriss stary druhu ;P
bekas86 [ Blaugranczyk ]
chodzi Ci o to ? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4593432
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
bekas86 ---> Dokładnie... ale chodzi mi o to żeby tutaj pisać, bo tamte historie znam... :P
*Ice* ---> To my się znamy? :P
*Ice* [ Pretorianin ]
kriss---->Lee z tej strony :>

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
WoW staryyyy... :) To faktycznie... :) Witam pana... :P Zagadam na GG zaraz. :)