GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zmniejszanie obrazków

05.06.2006
19:41
smile
[1]

boskijaroo [ asdf ]

Zmniejszanie obrazków

Witam. Jeżeli mam obrazek i chce go zmniejszyc do okreslonych rozmiarow (w pixelach) to jest jakiś program do tego?

05.06.2006
19:42
[2]

darek_dragon [ 42 ]

05.06.2006
19:43
[3]

boskijaroo [ asdf ]

mam ten program :P jak sie nim to robi?

05.06.2006
19:47
[4]

darek_dragon [ 42 ]

Ctrl-R

05.06.2006
19:51
smile
[5]

Adam9870 [ ]

Większością programów graficznych możesz to zrobić :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.