lukaszkg [ Junior ]
problem z trainz
mam problem z grą trainz 1.5 . ostatnio pobrałem do niej wagon (wagon był do wersji 1.5) i jak go zainstalowałem to jak włańczam grę to pisze : (tekst na obrazku ) co trzeba zrobić aby ten wagon działał.
zrzut ekranu:
Dziennik błędów wyświetla takie coś:
Trainz Content Update
Ta witryna jest tworzona za każdym razem, gdy Trainz próbuje wczytać zawartość, która albo nie jest zainstalowana na twoim komputerze, albo nie jest zgodna z twoją wersją gry.
Zawartość niezainstalowana:
Kliknij na łączu by przejść na STAcję Pobierania Trainz, gdzie możesz znaleźć nowe albo brakujące elementy. (Przedmioty zostaną znalezione tylko wtedy, jeśli twórca elementów przesłał je na witrynę Trainz).
Zawartość niezgodna:
Kliknij na łączu, by przejść bezpośrednio do tego elementu na swoim dysku twardym. Możesz uaktualnić pliki lub usunąć zawartość.
Więcej informacji na temat witryny Aktualizacji Zawartości znajdziesz tutaj.
Trainz Service Pack 4 (Trainz - wersja 1.5 (Build 413) )
While loading game data
Składnik pociągu downloads/kuid 327 10008 nie posiada wymaganego składnika Interior (<KUID:327:55005>)
Składnik pociągu downloads/kuid 327 10008 nie posiada wymaganego składnika Bogey (<KUID:327:50015>)
Składnik pociągu downloads/kuid 327 10007 nie posiada wymaganego składnika Interior (<KUID:327:55001>)
Składnik pociągu downloads/kuid 327 10007 nie posiada wymaganego składnika Bogey (<KUID:327:50015>)
Składnik pociągu downloads/kuid 327 10006 nie posiada wymaganego składnika Interior (<KUID:327:55004>)
Składnik pociągu downloads/kuid 327 10006 nie posiada wymaganego składnika Bogey (<KUID:327:50014>)
pomocy