GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajne dowcipy :)

05.06.2006
19:24
smile
[1]

Mr. Zombie [ Junior ]

Fajne dowcipy :)

Karol, człowiek, który został raperem
Znacie jeszcze jakieś fajne teksty, to zapodajcie :)

05.06.2006
19:25
smile
[2]

DeLordeyan [ The Edge ]

Soul zna kilka świetnych, ze słowem 'ban'.

05.06.2006
19:26
[3]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Scyzoryk, Scyzoryk tak na mnie wołają
Ludzie spoza mego miasta pewnie oni rację mają

05.06.2006
19:26
[4]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Jestem za banem!

05.06.2006
19:27
[5]

Xaltorun [ Battousai ]

Karol, człowiek, który został raperem

i z ktorej strony to śmieszne?

05.06.2006
19:29
smile
[6]

jagged_alliahdnbedffds [ Visca el Barça ]

Dla rapera wszystko co normalne jest śmieszne :P

05.06.2006
19:30
smile
[7]

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]

to mialo byc smieszne ??
lol

05.06.2006
19:31
smile
[8]

darek_dragon [ 42 ]

Twoja Stara :P

05.06.2006
19:32
smile
[9]

Mr. Zombie [ Junior ]

myślałem że się Wam spodoba, ale to szczegół :(

05.06.2006
19:36
smile
[10]

Xaltorun [ Battousai ]

kie pszykre :(

05.06.2006
19:36
smile
[11]

DeLordeyan [ The Edge ]

Szczegół? A ja byłem przekonany, że to myśl przewodnia tego wątku...

05.06.2006
19:37
[12]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

Mr. Zombie spamer który dostał bana

05.06.2006
19:38
[13]

$ebs Master [ Konsul ]

przepraszam czy tu bija ?

05.06.2006
19:45
[14]

cienki bolo [ Konsul ]

Przylazł Zombi wczoraj z rana
Dziś wieczorem ma już bana
(dźwięk szurania płytą w konsolecie)

05.06.2006
20:15
[15]

Erynia [ Pretorianin ]

To mialo byc smieszne?! zenada..

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.