
Coy2K [ Veteran ]
co to za piosenka ?
dzisiaj słyszałem w radiu, spiewała jakas kobieta ( nie, to nie byla Gosia Andrzejewicz )
słowa leciały jakos "nie wiesz że ranisz mnie, kochasz ją a nie mnie"
orientuje sie ktos co to za kawałek ? szukalem na googlach ale cos slabo, no i mozliwe ze slowa przekrecilem, ale mniej wiecej tak to szlo

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Urszula - Anioł Wie

Coy2K [ Veteran ]
tak :)
to jest wlasnie to :)
dzieki sliczne