zylla [ Dezerter ]
IV RP is a loser
LOL z kad ludzie biora na to pomylsy
Lord Deemon [ Ogame Player ]
To jest to z podkladem LORDI?
Jak tak to juz widzialem i mi sie podobalo ;]

tsunami [ Made in USA ]
"Nazwali mnei wesolym Romkiem" rotfl dobre :-)
zylla [ Dezerter ]
ta to to
barejn [ Konsul ]
a nei looser przypadkiem?
cronotrigger [ sloth ]
barejn --> nie.
qweks [ Spy from Thrillerland ]
Ojciec MW! yeah *devilhead*
zylla [ Dezerter ]
mi tam sie podoba ^^
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Wesoły Romek :D
Dorotkadk [ Generaďż˝ ]
hehe ludzie to maja pomysly

techi [ Legend ]
"LOL z kad ludzie biora na to pomylsy"
Pewnie z kątowni.
mineral [ Paragon ]
Ro - Man Halleluyah!!!
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Mi się tam podoba... :P