
Mr. Zombie [ Junior ]
Jaki jest według Was najfajniejszy nick na forum?
/\
Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
Behemoth. Brzmi tak donośnie i dostojnie.

darek_dragon [ 42 ]
EG2005_808538100

Kompo [ by AI ]
bartek. Nie dość, że po prostu imię, to jeszcze małą literą. :)
pooh_5 [ Pretorianin ]
Była taka karczma kiedyś. Jedna edycja, wygrał Ze Wsi :P Drugą miał szansę Foks!k, ale nie wypaliło^^ za mało chętnych głosowało

Loon [ Perfekt ]
Loon, naturalnie.
igier01 [ Konsul ]
według mnie Mistrz Giętej Riposty->co to znaczy riposty???????
Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]
Kompo-->i jeszcze piwo
igier-->to samo co penis

Aragorn, Syn Arathorna [ ]
Narmo
igier01 [ Konsul ]
Lewy Krawiec(łoś)==>taa??pierwsze słysze!!super!!

hopkins [ Zycie jest piekne ]
Coy2k :) nie wiem czemu, ale podoba mi sie :P

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Kidys byl tu taki jeden - 'półdupek' :-)

Babka Skate [ Junior ]
Mój

yellowfox [ Uśmiechnij się ]
naturalnie ze wysiu, moj ulubiony :]
igier01 [ Konsul ]
albo jeszcze wiiiiiiiiiiii nowy od dzisiaj
pooh_5 [ Pretorianin ]
KaM1KaZe jest fajny, a inne ciekawee nicki niekoniecznie z tego froum to Don Chlewik(mój :P) i Misiolot

qweks [ Spy from Thrillerland ]
LKŁ-> :D
P.S. No patrz wlasnie spostrzeglem - Lesny Dzban - taka mialem ochote na powyzszy, przypomnienie tego wspanialego smaku ale z tej serii tylko grzaniec byl wiec Zloty jelen mysial wystarczyc :). Ehhh spoilera niema:P
Igier-> Specjalnie dla Ciebie polecam dodac do ulubionych :P

Plantator [ Prokonsul ]
EG2005_808538100
Ten jest najlepszy, ciekawe jak by wyglądało forum gdyby wszyscy mieli takie niki.
*Ice* [ Pretorianin ]
Duzo jest tu fajnych nicków... niesposób wybrąc tego jednego ;]

MasterDD [ :-D ]
Mnie zawsze smieszyl nick "Jaki to utwór".
Raz zrobilem taki watek. Odezwal sie w nim i nie moglem przez pare dni przestac sie z tego smiac :D
edit :
Ten pan nazywal sie jednak 'Co to za utwór ?' A moj watek 'Co to za utwor?' :D
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3420705
:D
EG2005_808538100 [ Streetball ]
Dziękuję dziękuje:) Wiem, że jestem najlepszy i najfajniejszy:) <lol>
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Mój oczywiście :D ma dwie literki "z" i to na dodatek duże :P
A tak na poważnie, to bawi mnie nick "rubaszny Kurdupel" (chyba tak brzmi :P)

Molpi [ ŻuK ]
Najlepszy jest
musaidi1111
czemu? bo zawsze jak widze ten nick to wydaje mi sie ze jest to jakis wredny arab ktory pracuje dla Al-Kaidy
Bloohder [ Elven Fighter ]
"hopkins" tak jakoś mi przypadł do gustu.

DeLordeyan [ The Edge ]
fajny był skrzatman
Lrypz [ Generaďż˝ ]
Może mój by sie łapał?
Sznapi [ Parufka ]
Szympans51 rlz :D

_ramadan_ [ Konsul ]
mój?:P
ciekawe, czy ktoś wie ocb?
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
soulcatcher takie dziwne
halski88 [ Superbohater ]
Halski bez 88 ;)

EspenLund [ Live For Speed ]
popekpl

Leilong [ Generaďż˝ ]
Leilong zajefajne!
Bardzo mi się podoba Soulcatcher, oczywiście xywka.

mineral [ Paragon ]
Moim faworytem jest:
guwnodupa

Pl@ski [ Pretorianin ]
Najlepszym nickiem BYŁBY FlaT, ale nie jest bo niestety nie mogę sobie zmienić mojego (za to jest w Avatarze :), dlatego powiem że U.V. Impaler. Czemu? A tak jakoś bajerancko wygląda :P Prawie jak FlaT, normalnie :>

boskijaroo [ asdf ]
mój :)

Flet [ Fletomen ]
golmann
wysiu
Narmo
U.V. Impaler

Jam Jest Pawian [ Konsul ]
^^

Gorillaz 2-D [ Pretorianin ]
Bossem jest ----------> Gorillaz 2-D

Orlando [ Reservoir Dog ]
wysiu

Hitmanio [ Legend ]
wysiu - zawsze myślałem, że to taki "prosty" użytkownik, a teraz oferuje dobrą pomoc :)
Pozatym, to taki wysiu :)

siwCa [ bananowy kochanek ]
StifflersMum - wkręca mi się strasznie ten nick..chyba go sobie w CoDzie ukradne ^^

wolkov [ |Drummer| ]
Mi się podoba jamkonorek, gdzieś tu kiedyś spotkałem takiego usera. Zabawny nick :-)

axel1 [ Konsul ]
axel1 :P a tak na serio to Lewy Krawiec (łoś) :D

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]
Mój oczywiście. :)

M@teu$z [ Konsul ]
M@teu$z

Chupacabra [ Senator ]
byl taki kiedys smieszny gosc kolos,
ten mial pomysly zawsze ciekawe :)

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Ze Wsi

gofer [ ]
mi się podobał zawsze nick pewnej forumowiczki - yosiaczek ;)
https://www.gry-online.pl/forum_user_info.asp?ID=4785

Kompo [ by AI ]
gofer - > pytanie tylko czy to nick Ci się podobał, czy forumowiczka? :)
Pallar Anders Visa [ Legionista ]
de Torquemada
z chęcią bym je przywłaszczył...

kowalskam [ Senator ]
Wysiu
Hopkins
Shifty007
Kowalskam
Hitmanio
Orlando

gofer [ ]
Kompot - > both ;)
JoJsTiCk [ Legionista ]
JoJsTiCk :D to jest najfajniejszy oczywiscie:p

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
toolish

ronn [ moralizator ]
Coy2k -> zgrabnie wygląda

Deepdelver [ Legend ]
Gwiazd
Bebzoon
Misio Jedi
Narmo, koniecznie z [Narmiak] jako stopniem :)
Śrubek
gofer
Jakobson [ Junior ]
Hmmm... może przyczajony lol. heh

toolish [ Kill 'Em All ]

Flet [ Fletomen ]
Heh a mój taki wspaniały i nikt nie wymienia.

Co was obchodzi moja ksywa? [ Junior ]
Co was obchodzi moja ksywa i tyle......
Fett [ Avatar ]
Mnie zawsze kompoholik śmieszyl :) I swego czasu na forum pojawiał się Wodnik Szuwarek. Ile razy widziałe jego nicka tyle razy się śmiałem :D

Coy2K [ Veteran ]
ronn >>> lizus ;)))

Orlando [ Reservoir Dog ]
Ooh, komuś sie podobam...

bECKy [ Konsul ]
gofer
Shifty007
Jam Jest Pawian
Leilong
Sznapi
qweks
koniec.
edit.
aha, szuru-buru tez mi sie podoba :D.
sajlentbob [ Generaďż˝ ]
Coy2K, U.V.Impaler, Wysiu

Kanon [ Mag Dyżurny ]
Jeszcze nie spotkałem.
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
Fett, wysiu,
Takie proste są najlepsze ;)
Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
Właśnie, U.V. Impaler świetnie mi się kojarzy. Dlaczego? ->
irenicus [ Generaďż˝ ]
Omfg...
-Junior zakłada głupi wątek (który zresztą był juz kilkanaście razy)
-reszta forum.... grzecznie odpowiada (!?)
Wniosek... rzeczywiście jutro koniec świata
Odnośnie pytania... za dużo tego żeby wymienić wszystkie...
Soulcatcher... itd. :P

kiowas [ Legend ]
hermin

Master_2 [ Konsul ]
Orlando

Foks!k [ Medyk ]
wysiu i mój :P
Potężny Kleszcz [ Konsul ]
^_____^________^

dzidzi24 [ Pretorianin ]
fajny jest wladek reanimejszyn
yasiu [ Generaďż˝ ]
mi sie żaden nie podoba :) ale widze, ze wysiu rzadzi...
a stifflersmum jak sie zastanowic tez fajne... tyle ze mama stifflera byla MILF :)

Mutant z Krainy OZ [ Legend ]
gofer - tak swojsko
Scatterhead [ P ]
mi ise zawsze chupacabra podobalo