GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PS3 dwa razy wolniejszy niż Xbox360 :-)

05.06.2006
17:53
smile
[1]

Piotr44 [ Generaďż˝ ]

PS3 dwa razy wolniejszy niż Xbox360 :-)

Taka ciekawostka z serwisu „The Inquirer” wynika z niej, że jak inżynierowie Sony szybko czegoś nie wymyślą, to PS3 może być dwa razy wolniejsze niż Xbox360, przez idiotyczne rozwiązanie przepustowości pamięci.

Link:

05.06.2006
18:02
smile
[2]

col. Kilgore [ Konsul ]

The Inquirer jest mniej wiecej tak samo wiarygodny jak Fakt :] Ogólna nagonka na PS3 i Sony w Stanach jest przesadzona.

Takie spekulacje nie robia na mnie wrażenia, zobaczymy jak będzie.

05.06.2006
18:05
[3]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

Tylko dlaczego PS3 zaskakuje mnie każdym trailerem a 360 nie ma nic co może mnie zaskoczyć ?? ??

05.06.2006
18:07
[4]

albz74 [ Generaďż˝ ]

Tak, ten 'news' (z devstation, czyli z początku marca) już był komentowany dzisiaj w necie :)

Piotr44 - będzie dobrze :) Ci goście nie umieli nawet slajda przeczytać :)

05.06.2006
18:11
smile
[5]

Lukxxx [ Konsul ]

The Inquirer :D

05.06.2006
18:14
smile
[6]

Piotr44 [ Generaďż˝ ]

albz74 ---> no mam nadzieje ze będzie dobrze, bo fanboye Sony by się przecież na śmierć zapłakali, a populacja Japonii zmniejszyłaby się o 1/3 w wyniku masowego seppuku :-)

ossa201---> PS3 zaskakuje Cię każdym trailerem, pewnie dla tego, że te trailery robione są na PC:-)

05.06.2006
18:19
smile
[7]

kowalskam [ Senator ]

Tylko dlaczego PS3 zaskakuje mnie każdym trailerem a 360 nie ma nic co może mnie zaskoczyć ?? ??

bo killzone 2 to nie render?

05.06.2006
18:22
[8]

albz74 [ Generaďż˝ ]

Piotr44 zapomniałeś o jednej rzeczy - ludzie kupują konsole dla gier, 90% ludzi nie obchodzi co siedzi w środku.
Przepychanie się mocą konsol zaczęło się od PS2 i widzę że teraz niektórych bardziej interesuje przepustowość pamięci i rodzaj HD od gier, w jakie zagrają podczas premiery.
Nie mówię o Wii bo tutaj jest przegięcie w drugą stronę.

05.06.2006
18:29
smile
[9]

Piotr44 [ Generaďż˝ ]

azbz74--->Poniekąd masz rację i całkowicie bym się zgodził, ale dotychczas PS3 zapowiadany był na potężną i wielką konsole, na razie potwierdza się to, że jest wielką konsolą. Tak wielką że się do obudowy nie mieści:-)

05.06.2006
18:35
[10]

*Ice* [ Pretorianin ]

bo poprostu PS3 jest przereklamowane jak dużo rzeczy ostatnio :P

05.06.2006
18:37
[11]

ossa201 [ Generaďż˝ ]

To się okaże już niedługo, a moda na doszukiwanie się spisków na niekorzyść sony chyba nigdy nie minie.

05.06.2006
19:13
[12]

albz74 [ Generaďż˝ ]

Piotr44 - nie tylko jest zapowiadany, ale taki będzie. Nie zmieni tego jeden slajd z prezentacji, którego ktoś nie umie przeczytać.
A Ty musisz tego Inquirera czytać, bo info o tym że PS3 się nie mieści w obudowie, jest chyba też z tamtego serwisu :))))))))))

Tutaj jest komentarz do tej historii :

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.