GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra: The Secrets of Da Vinci: the Forbidden Manuscript [PC]

05.06.2006
17:10
smile
[1]

angela0054 [ Junior ]

Gra: The Secrets of Da Vinci: the Forbidden Manuscript [PC]

błagam niech ktoś mi pomoże!!!!
czytałam wszystkie opisy n forum ale nie moge z nich dojsc do gry.
nie iem jak mam zrobic te perfumy:(:(:( juz mam tam wode w tym destylatorze i płatki róż ciagle sie pali ale nie wiem jak mam to przelać prosze pomóżcie mi błagam. nie moge również zanleźć tego teleskopu gdzie on jest prosze niech ktos mi pomoze mecze sie juz 2 dzień jestem ciagle w 2 dniu prosze niech ktos mi pomoze

spoiler start

spoiler stop
spoiler start

05.06.2006
17:37
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Ale specjalnie przeglądnąłem ten wątek i tam jest napisane o tych perfumach

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4785100&PAGE=1&N=1

06.06.2006
17:35
[3]

NINA007 [ Junior ]

wystarczy zamknąć te drzwiczki od kotła

06.06.2006
18:31
[4]

Zebius [ Pretorianin ]

@angela0054
Skoro nie dajesz sobie rady, to napisaliśmy specjalnie dla Ciebie ;) solucję:

Jakby coś było niejasne, to pytaj. Ja już przeszedłem tę gierkę 3 razy :)

07.06.2006
20:56
[5]

NINA007 [ Junior ]

sKĄD JA MAM WZIĄŚĆ MĄKĘ??????? BLAGAM

07.06.2006
21:10
[6]

Zebius [ Pretorianin ]

Ziarna pszenicy + młyn = mąka :)

02.08.2006
17:47
smile
[7]

kasiunia15 [ Legionista ]

A ja po znalezieniu pod dywanem tego spleśniałego klucza nie moge wejść przez te drzwi kto wie co mam zrobić prosze napiszcie na moje gg 3047450

02.08.2006
20:13
smile
[8]

kasiunia15 [ Legionista ]

Zebius czytałam to co jest na tej stronie ale nie mogę drabiny przełożyć przez strumień i co mam zrobić napisz na moje gg lub na tym forum.pozdrwiam

02.08.2006
23:03
[9]

kajamira [ Chor��y ]

są aktywne miejsca, w których można przełożyc drabinę przez strumyk- jedno takie miejsce jest w pobliżu miejsca, gdzie była ukryta łódź , inne koło małej kładki , jeszcze inne między młynem a gołębnikiem -ale masz przed sobą długą drogę , skoro nie byłaś jeszcze w laboratorium Leonarda

04.08.2006
18:19
smile
[10]

kasiunia15 [ Legionista ]

A jak mam ułożyć ten szkic mona lizy
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.