
angela0054 [ Junior ]
Gra: The Secrets of Da Vinci: the Forbidden Manuscript [PC]
błagam niech ktoś mi pomoże!!!!
czytałam wszystkie opisy n forum ale nie moge z nich dojsc do gry.
nie iem jak mam zrobic te perfumy:(:(:( juz mam tam wode w tym destylatorze i płatki róż ciagle sie pali ale nie wiem jak mam to przelać prosze pomóżcie mi błagam. nie moge również zanleźć tego teleskopu gdzie on jest prosze niech ktos mi pomoze mecze sie juz 2 dzień jestem ciagle w 2 dniu prosze niech ktos mi pomoze
mirencjum [ operator kursora ]
Ale specjalnie przeglądnąłem ten wątek i tam jest napisane o tych perfumach
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4785100&PAGE=1&N=1
NINA007 [ Junior ]
wystarczy zamknąć te drzwiczki od kotła
Zebius [ Pretorianin ]
@angela0054
Skoro nie dajesz sobie rady, to napisaliśmy specjalnie dla Ciebie ;) solucję:
Jakby coś było niejasne, to pytaj. Ja już przeszedłem tę gierkę 3 razy :)
NINA007 [ Junior ]
sKĄD JA MAM WZIĄŚĆ MĄKĘ??????? BLAGAM
Zebius [ Pretorianin ]
Ziarna pszenicy + młyn = mąka :)

kasiunia15 [ Legionista ]
A ja po znalezieniu pod dywanem tego spleśniałego klucza nie moge wejść przez te drzwi kto wie co mam zrobić prosze napiszcie na moje gg 3047450

kasiunia15 [ Legionista ]
Zebius czytałam to co jest na tej stronie ale nie mogę drabiny przełożyć przez strumień i co mam zrobić napisz na moje gg lub na tym forum.pozdrwiam
kajamira [ Chor��y ]
są aktywne miejsca, w których można przełożyc drabinę przez strumyk- jedno takie miejsce jest w pobliżu miejsca, gdzie była ukryta łódź , inne koło małej kładki , jeszcze inne między młynem a gołębnikiem -ale masz przed sobą długą drogę , skoro nie byłaś jeszcze w laboratorium Leonarda

kasiunia15 [ Legionista ]
A jak mam ułożyć ten szkic mona lizy
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!