SzymX_09 [ Centurion ]
jaki film?
Jaki według was jest najlepszy film?
BBC BB [ massive attack ]
Mokra wagina 3
Erynia [ Pretorianin ]
Nigdy w życiu
MasterDD [ :-D ]
Smierc w Wenecji.
olenkaha [ Pretorianin ]
jesli obojetnie jaka kategoria to silent hilli i the ring 2

Bloohder [ Elven Fighter ]
Szeregowiec Ryan, Cienka Czerwona Linia

szuru-buru [ Pretorianin ]
Śmierć w Wenecji.

Aragorn, Syn Arathorna [ ]
Władca Pierścieni
Ace_2005 [ The Summer ]
Szeregowiec Ryan, Star Wars IV - VI.
just@ [ Centurion ]
plytki grob, crying game, trudno sie zdecydowac

^quqoch^ [ Patryk ]
Anioł w Krakowie.

StifflersMum [ Konsul ]
Rocco nawiedza Pragę ...

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Doktor Fetysz proszony na oddział klapsów

DiabloManiak [ Karczemny Dymek ]
Swit żywych watkow XII
Powrot Wskrzeszonych watkow XXVI
a takze ostatni mega hicior
Odgrzeb watek sprzed poltora miesiaca :P
i oczywiscie niesmiertelny
Wakacyjny wysyp juniorów XXX ;)

darek_dragon [ 42 ]
Fight Club, Leon Zawodowiec, Forrest Gump, Star Wars Episode III, V :)

sekus27 [ Centurion ]
Jak niema kategori to SUCHE MAJTKI NA DNIE MORZA, bąć takie filmy jakie wkręca mój kolega:D