
...: pluto :... [ Centurion ]
..jak ta noga kopnela..
nie mam słow, haha
nie czepiam sie bramkarza po prostu swietnie to jest zrobione i pasuje do sytuacji

BBC BB [ massive attack ]
Super zrobione :D

*Ice* [ Pretorianin ]
haha dobre
Hitmanio [ Legend ]
Hehe muzyczka pasuje :D
Ale na poważnie KAŻDY bramkarz zrobi prędzej czy później pomyłkę - więc po krótkim zastanowieniu, nie ma się z czego śmiać...
Ale to mój 1 comment do tej sytuacji gregol :)

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
Bardzo fajny pomysł :]

gregol [ Junior ]
o bogowie! :D
Hitmanio -> tu nie chodzi o błąd Kuszczaka, ale o zmontowanie tych dwóch rzeczy i tego że tak idealnie się zgrały.. więc jest się z czego śmiac :)
Erynia [ Pretorianin ]
fajnie zrobione.. a ta muzyczka.. :)
kastore [ Troll Slayer ]
Widać bramkarz Kolumbii oglądał tą reklamę Coca-Coli, to ta co w niej mąż wyskakuje z łóżka a kochanek żony z szafy i sie ściskają.

Bloohder [ Elven Fighter ]
niezłe połączenie.

Lord Deemon [ Ogame Player ]
LOL niezłe :)

szuru-buru [ Pretorianin ]
Nieźle skomentowane i muzyczka spoko.

Arczens [ Legend ]
Swietnie ktos polaczyl :D

Jam Jest Pawian [ Konsul ]
Piłka leci i leci...
Ekstra połaczenie.

mrEdDi [ Furious Angel ]
hehe nieźle dopasowane :]
Xaltorun [ Battousai ]
fajne :D

sekus27 [ Centurion ]
Zajedwabiste:):)

Amadeusz ^^ [ 82 - 88 Marillion fan ]
Co za precyzja! (Chodzi o komponowanie się Video + Audio)

Leilong [ Generaďż˝ ]
jaki pozytyw bije z tego filmiku.

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]
haha =D
kuszczak wpuszcza

BukE [ Płetwonurek ]
Pasuje idealnie.

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
ZOMFG!
own3d! :P
Sudzione [ The Legacy ]
świetne!
daleki wykop ... piłka leci, leci ... :)

ExistoR [ ARABIC lands! MERHABA! ]
LOL, świetne :)

KogUteX [ cziken ]
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
I zaczło się :p filmiki o Kuszczaku
EG2005_808538100 [ Streetball ]
muzyczka z Coca Coli:)

Janczes [ You'll never walk alone ]
Jakby Coca-Cola ten filmik w tv pusciła to by dopiero miała reklame.

lecram [ Pretorianin ]
wspaniała reklama <lol> .

ES_Lechu [ Konsul ]
Hehehhehe :DD niezle ;DD
Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Dobrze wpasowane :)
A co do Kuszczaka to żal mi go bardzo ... Dudkowi mogło się przytrafić to samo ...
Yoghurt [ Legend ]
I sie przytrafiło przecież, jakoś dziwne, ze już wszyscy pozapominali, jak puscił szmatę między nogami kompromitującą bodaj w meczu z Manchesterem. Ale prosze, prasa angielksa miast wieszac psy, dopingowała dudka, kibice w następnym meczu go oklaskami witali na stadionie (za to, ze jednak wyszedł, a nie został na ławce), i juz wiecej takiego błedu nie zrobił. Więc jeśli nie bedzie wioski na stadionach niemieckich, gdy bedzie grał Kuszczak, to będzie miał chłopak szanse na rehabilitację.

lecram [ Pretorianin ]
Każdy bramkarz przecież musiał mieć kiedyś jakąś wpadke no nie ?

...NathaN... [ The Godfather ]
OMG! Cudowne :D