o.b. [ Pretorianin ]
Quake 4 Multi
Jak sie gra w Quake 4 na multi? Dlaej walisz jak wariat czy choć ciut jest to poprawione?
hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]
a co ma byc poprawione? oczekujesz nie wiem, multi a'la swat4 ? :) multi jest zywcem wziety z Q3 i bardzo dobrze :)
MasterDD [ :-D ]
Prawie identycznie jak w Q3, no moze nieco gorzej.
Czyli generalnie syf.