GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Quake 4 Multi

05.06.2006
15:50
[1]

o.b. [ Pretorianin ]

Quake 4 Multi

Jak sie gra w Quake 4 na multi? Dlaej walisz jak wariat czy choć ciut jest to poprawione?

05.06.2006
15:54
[2]

hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]

a co ma byc poprawione? oczekujesz nie wiem, multi a'la swat4 ? :) multi jest zywcem wziety z Q3 i bardzo dobrze :)

05.06.2006
15:54
[3]

MasterDD [ :-D ]

Prawie identycznie jak w Q3, no moze nieco gorzej.

Czyli generalnie syf.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.