GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak to jest ?!

05.06.2006
15:30
smile
[1]

Behemoth [ Pretorianin ]

Jak to jest ?!

Olewasz najlepszych kumpli, nie pijesz, przestajesz jarać, robisz dla niej wszystko, chodzisz na jakieś beznadziejne imprezy, na które normalnie nigdy byś nie poszedł, mówisz średnio co 10 minut, że pięknie wygląda, zaprzyjaźniasz się z jej głupimi przyjaciółmi i robisz dużo innych rzeczy wbrew sobie. Jednego dnia ta k...a mówi ci, że cie kocha, a następnego już ma cie w dupie, by za miesiąc spotykać z jakimś frajerem?!

Wytłumaczyć mi to k...a ktoś jak to jest?!

05.06.2006
15:31
[2]

gladius [ Subaru addict ]

Widocznie tamten ma lepszą furę, albo lepiej robi minetkę.

05.06.2006
15:32
smile
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Głupia jest widocznie.

05.06.2006
15:32
[4]

BBC BB [ massive attack ]

Życie...

gladius? normalny jestes?

05.06.2006
15:36
[5]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Ale Gladius ma trochę racji zależy na jaką kobietę trafiłeś. Niestety w obecnych czasach 80% z nich (zwłaszcza w wieku 17-21 lat) leci na tzw. "prestiż" (a najciężej z tym, że każda interpretuje to słowo na swój sposób) i ciężko trafić wartościową dziewczynę.

05.06.2006
15:38
smile
[6]

Aragorn, Syn Arathorna [ ]

Wymień ją na lepszy model...
Jak ona jest taka k... to nie jest Ciebie godna...

05.06.2006
15:38
[7]

Arczens [ Legend ]

Powinienes pic, spotykac sie z kumplami i mowic jej, ze jest gruba. Ot zwyczajnie znudzil sie jej ciepły kluch. (bez urazy)

05.06.2006
15:40
[8]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

A moze to jest z tyvh ziewczyn ze od tych czulosci wymiotowac jej sie chce?

05.06.2006
15:41
smile
[9]

Behemoth [ Pretorianin ]

Po tym gównianym związku nie mam ochoty na jakieś wartościowe kobiety. Ide do jakiegoś burdelu. Sorry, ale to są jakieś jaja jak panna, którą kochasz (wydaje ci się, że ją kochasz) nagle okazuje się głupią... aa.. szkoda słów! To co napisał yazz_aka_maish tylko, że nie 80%, a pewnie 95%.

Nie rozumiejcie tak tego wszystkiego dosłownie. Przecież nie wzdychałem do niej co 10 minut :) Dawałem jej do zrozumienia dosyć często, że jest piękna, ale nie tak przesadnie. Jakie to ma zneczenie teraz? Żadne.

gladius daj sobie siana z takimi opiniami :) myślę, że teraz po prostu przestanę zwracać uwagę na takie pierdoły jak wartości, niewarto!

05.06.2006
15:43
[10]

gladius [ Subaru addict ]

Behemoth - chyba wpbec tego nie masz innego wyjścia, jak zostanie homoseksualistą :(

05.06.2006
15:43
[11]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Bo to zła kobieta była.

A tak serio może właśnie tu popełniałeś błędy. Kobiety ciężko zrozumieć ale może ona nie chciała żebyś był dla niej zawsze taki miły i jej ulegał. Wiem, to trochę głupie ale może być prawdopodobne.

05.06.2006
16:12
smile
[12]

epy.on [ Centurion ]

mowisz jej że jest piękna - ŹLE
mowisz jej że jest gruba - ŹLE!

i weź tu chłopie zrozum baby xD

05.06.2006
16:15
[13]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

Zadna kobieta nie lubi gdy facet caly czas jest jej ulegly i milutki (co innego mily gest np. kwiaty, kolacja) a jesli lubi to jest egoistką, z którą na dluzsza mete sie nie wytrzyma.

Nie wiemy Behemot ile masz lat wiec ciezko jest cos obiektywnie tu powiedziec.

05.06.2006
16:28
[14]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Behemoth---->Zycie.Miala podobna sytuacje:(Dawalem z siebie wszystko, a teraz zostalem na lodzie.Wiem jak to boli no i niestety bedzie bolalo baaaardzo dlugo niestety.Spotykaj sie jak najwiecej ze znajomymi, zeby o niej nie myslec(pomaga przynajmniej na chwile zapomniec).
Trzymaj sie facet!Co nas nie zabije, to nas wzmocni!!!

05.06.2006
16:29
[15]

mirencjum [ operator kursora ]

Od dawna wiadomo , że "baby to ch..e !" .

05.06.2006
16:33
[16]

*Ice* [ Pretorianin ]

Tak, to jest własnie ciemna strona mocy zycia :( obij morde tamtemu gościowi i znajdz sobie lepszą dziewczyne :D

05.06.2006
16:35
smile
[17]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

"...lepiej robi minetkę."

Spadłem z krzesła! :D

05.06.2006
16:35
smile
[18]

Paul12 [ Buja ]

<--- Gladius :D

Behemoth - Bywa, nie ta to następna... Następnym razem postaraj się o pannę, która akceptuje wszystkie Twoja wady i zalety i nie przeszkadza jej to, że pijesz, palisz etc.

05.06.2006
18:06
smile
[19]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

niech no zgdanę....

ona ma 16 albo 17 lat tak? :P


no to już wiesz co sie kryje pod tą mroczną cyfrą "16" :]
normalnie gorzej niż "666" ;)


nie łam sie, nie ma po co. Ona nie była ciebie wata po prostu trafiłeś na zwykłą sztruclare :]
Nie wie co oznacza słowo "kocham" ale kiedyś sie dowie... jak jakiś koleś jej dowali jak ona Tobie :)


tymczasem idź na podryw, przecież tego kwiatu jest pół światu :)

05.06.2006
18:13
smile
[20]

darek_dragon [ 42 ]

Olewasz najlepszych kumpli, nie pijesz, przestajesz jarać, robisz dla niej wszystko, chodzisz na jakieś beznadziejne imprezy, na które normalnie nigdy byś nie poszedł, mówisz średnio co 10 minut, że pięknie wygląda, zaprzyjaźniasz się z jej głupimi przyjaciółmi i robisz dużo innych rzeczy wbrew sobie

Nie warto tracić dla takiej czasu. Chyba że to żona :)

05.06.2006
18:17
smile
[21]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Jak mozna dla kobiety olac najlepszych kumpli? Inne rozumiem, ale to przekracza moja granice pojmowania. Nie zachowywales sie jak ty. Zgrywales kogos innego, a to zle.

05.06.2006
18:21
[22]

Little_Bunny [ Pretorianin ]

masz pecha , proste

05.06.2006
18:29
[23]

koksin [ Konsul ]

Shit Happens:/

05.06.2006
18:51
[24]

Sebaa [ Konsul ]

ano tak to jest , people ain't no good jak to Nick Cave śpiewał

05.06.2006
19:33
smile
[25]

Lethal [ Pretorianin ]

kobiety trzeba trzymać krótko...tydzień...dwa...

05.06.2006
19:48
[26]

cienki bolo [ Konsul ]

Life is brutal
Nie była ciebie warta,ot i co...

05.06.2006
19:52
[27]

yazz_aka_maish [ Legend ]

hopkins mylisz się. Podejrzewam, że nie miałeś jeszcze kobiety dla której straciłeś głowę. Jeśli to nastąpi w mniejszym lub większym stopniu będziesz olewał kumpli, wierz mi. Zresztą jeśli mamy na tapecie poważny związek ZAWSZE oddalasz się od kumpli. Tak było i będzie - proste.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.