GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

blokowanie procesu

05.06.2006
15:02
[1]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

blokowanie procesu

Czy da się zrobić tak aby pewien proces w ogóle sie nie urachamiał ?Czy są do tego jakieś programy???

05.06.2006
15:16
[2]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

up

05.06.2006
15:25
[3]

DeLordeyan [ The Edge ]

Tzn. chodzi o wywalenie z autostartu? To polecam CodeStuff Starter :)

05.06.2006
15:27
[4]

Aragorn, Syn Arathorna [ ]

w opcji "uruchom" wpisujesz "msconfig", otworzy Ci się okno, klikasz na zakładkę "uruchamianie", odznaczasz, co chcesz i z bani :)

05.06.2006
15:40
[5]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

Aragorn, Syn Arathorna dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.