golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
blokowanie procesu
Czy da się zrobić tak aby pewien proces w ogóle sie nie urachamiał ?Czy są do tego jakieś programy???
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
up
DeLordeyan [ The Edge ]
Tzn. chodzi o wywalenie z autostartu? To polecam CodeStuff Starter :)
Aragorn, Syn Arathorna [ ]
w opcji "uruchom" wpisujesz "msconfig", otworzy Ci się okno, klikasz na zakładkę "uruchamianie", odznaczasz, co chcesz i z bani :)
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
Aragorn, Syn Arathorna dzięki