CocaineSilkk [ Konsul ]
Betandwin.com - pytanie
Witam, mam zamiar zaczac obstawiac meczyki na Betandwin.com ale wczoraj znajomy troche mnie nastraszyl mowiac ze jesli bede mial sporo szczescia i czesto bede zgarnial nielze sumki to moga mnie wykluczyc z gry nie podajac powodu. Po dokladnym przestudiowaniu regulaminu okazuje sie ze rzeczywiscie zastrzegli sobie mozliwosc wykluczenia z gry bez podania powodu. Czy moze ktos obstawia na tej stronce? Jesli tak to jakie macie z nimi doswiadczenia? Warto?
JihaaD [ Gosu ]
Nie badz taki pewny siebie:)
Wiadomo od niepamietnych czasow ,ze wszystkie mecze sa ustawione pod bookmacherow,zeby za duzo nie tracili na zakladach,a z kolei gracze zeby jak najmniej wygrali.
Regis [ ]
Dlaczego? Bo taki jest urok sportu - nigdy nie ma nic pewnego. A kolejki cudow sie zdarzaja raz na ladnych pare miesiecy i to zwykle w slabych ligach. W takiej np. lidze angielskiej czy hiszpanskiej, o wazniejszych wydarzeniach nie mowiac nie przypomianam sobie kolejek cudow... Stawka jest zbyt duza kasa i slawa, zeby jakikolwiek bukmacher mogl 'kupic' jakis mecz.
CocaineSilkk [ Konsul ]
Dlatego tez napisalem ze "jesli bede mial sporo szczescia" :) Poza tym nie ukrywam ze mam zamiar stawiac tylko na "pewniakow" - niby przelicznik maly ale jesli bedzie sie stawialo duze kwoty to i zarobek bedzie przyzwoity, dlatego tak interesuje mnie to co powiedzial znajomy, czy czasem ktos w Betandwin.com nagle nie stwierdzi ze nie pasuje im ze ktos regularnie obstawia mecze typu Anglia - Jamajka (oczywiscie na Anglie) i zgarnia jakas tam kase.
Sir Skull [ Market Square Hero ]
CocaineSilkk --> Wątpię. Musiałbyś grać naprawdę sporą kasą żeby zgarniać duże wygrane.
graf_0 [ Nożownik ]
Za stawianie na pewniaki nawet sum rzędu setek albo i tysięcy złotych cię nie skasują, co innego gdybyś stawiał w meczach Anglai - jamajkana Jamajkę i zawsze wygrywał :)
CocaineSilkk [ Konsul ]
Sir Skull - wiem ale nie o to tu chodzi:) Jestem ciekawy czy taka taktyke mogliby uznac za przegiecie i wykluczyc mnie bez podania powodu... I jeszcze jedna sprawa, slyszalem ze czasem zdarza sie ze zmieniaja przelicznik - np 3 dni przed meczem stawiamy na druzyne ktora ma przelicznik 2.50 a dzien przed meczem zmieniaja go na 1.50 i jesli wygramy to mimo ze stawialismy kiedy przelicznik wynosil 2.50 to wygrana naliczana jest wg nowego, nizszego.

Tomus665 [ Legend ]
Cocaine --> To fakt z tym zastrzeżeniem prawa do gry niestety a może stety spotkało mnie to. Maksymalnie 10 000 zł na jednym kuponie można wygrać inaczej dziękują za współprace. Popełniłem ten błąd i zakończyłem gre na becie. Aktualnie gram na expekcie i już tych błędów nie popełniam. Lepiej pare razy wygrać po kilka tyś. niż raz i potem znowu zablokowanym być. Mundial nie będzie obfitował w duże niespodzianki a i będzie padać mało bramek. Jak narazie z tego co widziałem to piękny kurs jest na Iran w meczu z Angolą.
Z tym przelicznikiem to jest oczywista sprawa. Na początku tygodnia zawsze jest większy niż kilka godzin przed zamknięciem. A kto Tobie taką bajke wcinął, że naliczają wdg. nowego ??
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Pomysl genialny w swojej prostocie, przynajmniej tak sie wydaje:) W praktyce zwykle wychodzi inaczej. Juz przy kursie 1,3 musisz trafic conajmniej 4 z 5 spotkan zeby wyjsc na plus,a to wcale nie jest takie proste. Myslisz,ze nie ma niespodzianek? Chelsea solidna, Barca miazdzy, Juve tez pieknie jedzie, tak to wyglada jak tylko bezstresowo sledzisz wyniki:) Na stronie STS jest top 15 czy top 20 najczesciej obstawianych spotkan. Zwykle conajmniej jedno z top 4-5 nie wchodzi.
Ale wracajac do tematu. Tak moga Ci zawiesci konto bez podania przyczyny/odmowic wyplaty, "bo costam", wiadomo jak jest, dajcie mi czlowieka to znajde na niego paragraf, a jak nie znajda to zrobia to i bez:) Chociaz najczesciej to chyba nakladaja limity, swojego czasu to slyszalem nawet o limicie 10euro na Polska lige:)
Kilka pierwszych z brzegu negatywnych opinii, niekoniecznie zwiazanych z tematem:
CocaineSilkk [ Konsul ]
Tomus665 no prosze, a w regulaminie maja jak byk ze max wygrana z jednego kuponu to 44.500 zl... A co do przelicznika to rozumiem ze jesli postawilismy na 2.50 to jesli pozniej go zmniejsza to mimo to wygrana naliczaja nam z 2.50, tak jak bylo w momencie zawarcia zakladu?

Tomus665 [ Legend ]
Cocaine --> byle dalej od BAW. ( skrócie mówiąc )
Przelicznik tak jak pisałem liczy się z tego dnia, w którym stawiałeś.
Cocaine --> Tak jak pisałem expekt. Kiedyś nie lubiłem tego bukmachera ( słaba ofera, marne stawki ) obecnie moim zdaniem jest to jeden z lepszych, ciekawa oferta i bardzo dobre stawki ..
Sir Skull --> Z jakiego powodu polecasz ??
CocaineSilkk [ Konsul ]
Loiosh -> dzieki wielkie za linki - wyglada na to ze Betandwin to jednak nie jest zbyt dobry pomysl... Moze w takim razie tradycyjny STS? No chyba ze znacie innych, solidniejszych internetowych bukmacherow?

Sir Skull [ Market Square Hero ]
Polecam bet-at-home.pl
Tomus --> Całkiem niezłe kursy, spory wybór, często jakieś promocje. Teraz na przykład dają 100% bonus :) Poza tym sam korzystam z bet-at-home. To nie jest tak, że odradzam wszystko inne. Po prostu mówię tylko, że BAH jest dobre :)
Loiosh [ Generaďż˝ ]
Tez gralem swojego czasu w Expekcie, zadnych problemow nie mialem,a wyplacalem kilka razy kase. Nie byly to co prawda jakies wielkie stawki, ale 20-100zeta(no co, to byly poczatki;)) dochodzilo szybko i bez problemu. Z supportem tez zadnych problemow, raz wysylalem kase z poczty, przelew strasznie sie opoznial, to wystarczylo,ze wyslalem im skan potwierdzenia i nastepnego dnia mi zaksiegowali kase. Innym razem o cos sie pytalem to chyba tego samego dnia odpowiedz. Co prawda czasem tez podobno daja(dawali?) limity, ale jak Tomus nic nie wspomina, to moze juz sie troche opanowali:)
Oferta rzeczywiscie duzo ubozsza, szczegolnie boli nieporownywalnie gorszy live, ale skoro jak sam mowisz, planujesz grac tylko duze ligi to nie powinno byc dla Ciebie problemem.
Z takich innych bukow to ciekawy jest Betfair, gdzie mozesz pobawic sie w bukmachera i wystawiac swoje kursy na mecze, czekajac az ktos je od Ciebie "wezmie":)
Slyszalem tez duzo dobrego o Pinnacle(dobre dla "grubych" graczy) i Bet365(sam mam konto, ale generalnie jakos mi sie nie podoba). Zreszta potwierdza to strona sportsbookiereview.

Tomus665 [ Legend ]
Sir Skull --> Ja nie twierdzę, że robisz konkurencje ;) .. Jednemu podoba się innemu tamto ( tzw. gusta ) Oferte mają dobrą fakt tylko boli brak speedwaya. Jeżeli chcesz dobrego bonusa to znam buka, który daje przy wpłacie 400 zł drugie tyle, ale wpłaciłem szybko pograłem Roland Garros i wypłaciłem bo marna oferta.
Loiosh --> Co do live expekta właśnie gram Nadala .. To fakt jest dużo gorszy niż BAW, ale nie jest jeszcze tak źle jak na innych.
Loiosh [ Generaďż˝ ]
No ale w porownaniu z BAW, sam wiesz:) O wlasnie, tak czy siak konto na BAW mozna otworzyc, bo czasem do zakladow live sa livestreamy video/audio, jakosc moze nienajlepsza, ale zawsze troche widac/slychac i nie trzeba siedziec w niepewnosci. Chyba, ze ktos ma inny dostep do transmisji to w takim razie nie ma sie co wysilac.

Tomus665 [ Legend ]
Żeby nie być gołosłownym -> Tam gdzie jest zamalowane miejsce na 4 cyferki :-). Więcej jak 100 nie mogę dać na live.