GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Naprawa i optymalizacja WindowsXP

05.06.2006
13:23
[1]

xircom [ Pretorianin ]

Naprawa i optymalizacja WindowsXP

Czy możecie polecić mi jakieś programy do naprawy Windowsa? Rowniez coś do jego optymalizacji - czasu uruchamiania, predkosci dzialania, zajmowanej pamieci i miejsca na dysku... A moze jakies wlasne doswiadczenia i stronki www?

05.06.2006
13:29
[2]

xircom [ Pretorianin ]

Easy Cleaner znam
BootVis znam
Notron Utilities/System Works znam
Tweak-XP znam
Doctor Cleaner znam
RegCleaner znam

05.06.2006
13:33
[3]

matchaus [ sturmer ]

A ten kombajn znasz?



Polecam!

05.06.2006
13:42
[4]

xircom [ Pretorianin ]

Zaraz przetestuje ;)

05.06.2006
13:48
smile
[5]

tygrysek [ behemot ]

ja zawsze po zainstalowaniu systemu stosuję autopatchera ze strony www.autopatcher.pol.pl
w pakiecie jest sporo narzędzi i tam znajdziesz to czego szukasz

05.06.2006
14:57
[6]

MasterDD [ :-D ]

No to chyba zapomniales o podstawowym.

XP-AntiSpy

05.06.2006
15:26
[7]

^quqoch^ [ Patryk ]

05.06.2006
15:38
[8]

Adam9870 [ ]

Może zajrzyj:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.