xircom [ Pretorianin ]
Naprawa i optymalizacja WindowsXP
Czy możecie polecić mi jakieś programy do naprawy Windowsa? Rowniez coś do jego optymalizacji - czasu uruchamiania, predkosci dzialania, zajmowanej pamieci i miejsca na dysku... A moze jakies wlasne doswiadczenia i stronki www?
xircom [ Pretorianin ]
Easy Cleaner znam
BootVis znam
Notron Utilities/System Works znam
Tweak-XP znam
Doctor Cleaner znam
RegCleaner znam
matchaus [ sturmer ]
A ten kombajn znasz?
Polecam!
xircom [ Pretorianin ]
Zaraz przetestuje ;)

tygrysek [ behemot ]
ja zawsze po zainstalowaniu systemu stosuję autopatchera ze strony www.autopatcher.pol.pl
w pakiecie jest sporo narzędzi i tam znajdziesz to czego szukasz
MasterDD [ :-D ]
No to chyba zapomniales o podstawowym.
XP-AntiSpy
^quqoch^ [ Patryk ]
Adam9870 [ ]
Może zajrzyj: